29 вересня 2022 року
11:32:03

Україна

Тернопільські освітяни завоювали 11 медалей

15.03.2019 08:59

На ювілейній X Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти—2019» у Києві Тернопіль завоював 11 медалей.

Про це на своїй сторінці в соцмережах повідомила заступник директора Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу Галина Федун.

Отож, 5 «золотих» отримали ТКМЦ НОІМ, Галицький коледж ім.В.Чорновола, ВПТУ сфери послуг і туризму, ТНВК №28, ТЗОШ №8; 4 «срібних» — ТЗОШ № 16, ТЗОШ №18, СЮТ, Галицький коледж; 2 «бронзові» — ТНВК ШМЛ №15, ТСШ № 29.

«Освітяни Тернополя вкотре довели, що є найкращими! Так тримати! Нових звершень», — зазначає заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.

До слова, Х Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти—2019» відбувалась 14-16 березня  у Київському Палаці дітей та юнацтва. Її організатори — компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. За своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю ділової програми з найбільш актуальних питань змін у модернізації галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок національної освіти, міжнародним представництвом і кількістю відвідувачів Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

Освітня виставка – це унікальний професійний майданчик презентації досягнень освітньої реформи, інновацій і наукових розробок, новітніх методик, ефективних освітніх технологій, дидактичних засобів, авторських освітніх проектів, програм і рішень. Це локація для обговорення досвіду сучасної освітньої практики та дискусій із проблем розвитку за участю педагогів, науковців, закордонних фахівців, виробників засобів навчання, громадськості, представників бізнесу, органів влади та управління, молоді, що визначає своє майбутнє.

Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 750 учасників із 25 регіонів України, Словаччини, Польщі, Канади, США, Франції, Литви, Латвії, Естонії, Грузії, Молдови, Ізраїлю, Румунії.

Роботу виставки супроводжувала змістовна тематична програма. Зокрема, з актуальних питань формування особистісно-професійної компетентності педагога, співпраці інклюзивно-ресурсних центрів і закладів освіти, стандартизації професійної освіти в умовах ринку праці, розвитку освітнього середовища Нової української школи, інтеграції ресурсів Державного стандарту та інноваційних практик при осучасненні змісту освіти в умовах реформування тощо. Відбулось 69 конференцій, презентацій, семінарів, тренінгів, майстер-класів тощо за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти та представників закордонних закладів освіти, міжнародних представництв, виробників і постачальників засобів навчання. 

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Недавні записи
Мета