25 жовтня 2021 року
19:59:02

Україна

“МРІЯ Агрохолдинг” продовжує нарощувати свій технічний парк (фото)

27.09.2016 14:17

Агрохолдинг «МРІЯ» продовжує купувати сучасну сільськогосподарську техніку, яка ощадна до обробітку ґрунту.

Так, нещодавно технічний парк Компанії поповнився п’ятьма колісними тракторами Case IH M34R2P Magnum 340 і ще п’ятьма гусеничними Case IH Steiger Quadtrac 500. Сума закупівлі сягає 2 млн 615 тис. доларів. Трактори придбані на умовах лізингу терміном на 30 місяців.

З 2015 року «МРІЯ» була змушена оновити парк сільгосптехніки на суму понад 11 млн дол., адже попереднє керівництво Агрохолдингу вивело з Компанії близько 1100 одиниць техніки. Це призвело до того, що весняна посівна кампанія 2015 проходила в екстремальних умовах. Тож весною поточного року Агрохолдинг закупив 10 Case IH Quadtrac 500. Нагадаємо, їх придбали за 3,2 млн доларів на умовах лізингу терміном на 23 місяці та репрезентували на АТП «МРІЇ» у Хоросткові в квітні. Машинами працівники «МРІЇ» задоволені.

  • «Хочу подякувати за якість тієї техніки, яку ми отримали. Не скажу, що працювала вона без поломок, але їх ліквідовували оперативно. Серед найсерйозніших — заміна гідрошлангу та гідротрубок. Це ми зробили по гарантії. «Агроальянс» оперативно реагує на наші звернення і техніка швидко повертається в поля, – зазначив операційний директор «МРІЯ Агрохолдинг» Віктор Кухарчук. Від квітня маємо дуже багато тракторів, які проробили по 1 тис. та 1,5 тис. мотогодин. Могли працювати і більше, але, зважаючи на сухе літо, ми дещо призупинили роботи, чекаємо дощів». 

Окрім тракторів, «МРІЯ» додатково закупила в групи компаній «Техноторг» 4 агрегати для обробітку ґрунту «Турбо-Макс», у «Волинської фондової компанії» 5 глибокорозпушувачів «Cultiplow», також має отримати 4 плуга «Gregoire Besson».

  • «Хочу відмітити, що це найкращі плуги в Україні, тому, що в них специфічна система перекидання катків. Це недешева техніка, але вона дуже якісно працює. Ми продовжуємо збільшувати технічний парк, бо в наступному році плануємо вирощувати ще 5 тисяч гектарів цукрових буряків. Упродовж останніх місяців Агрохолдинг «МРІЯ» отримав до весняних 10-ти тракторів Case, ще п’ять 500-сильних гусеничних Quadtrac, а також п’ять 340-х Magnum, додатково закупили чотири Турбо-Макси. Вони були закуплені під плуги, один плуг вже є, чотири ще в дорозі. Це все під техногологічну карту з вирощування цукрових буряків. Ці трактори перейдуть на вузьку резину, вони будуть сіяти цукровий буряк. Уся ця техніка працює на ЕРТК–сигналах. Також ці трактори використовуватимуться для  підсіву цукрових буряків і в оприскуванні», – поділився планами Віктор Кухарчук.

В обробітку землі, посіву і збирання врожаю Компанія «МРІЯ» дотримується незмінного правила – максимально ощадне ставлення до землі. Тому вимоги до техніки високі. За майже півроку праці на нових тракторах операційний директор Агрохолдингу впевнено називає їхні численні плюси: центр ваги, радіус розвороту, плавність ходу, підмічає, що машина просувається по землі наче праска. Орієнтуючись на нову техніку, у «МРІЇ» приступили до вирівнювання поля, глибокорозпушувачами, вирівнювачами, плугами.

  • «Ми почали реалізовувати завдання – вирівнювання напрямків робіт по полях. Це має полегшити обробіток і поліпшити врожайність, – розповів операційний директор «МРІЯ Агрохолдинг. – Прогнозуємо всі свої роботи набагато років вперед. Техніка буде ходити чітко по маршрутах, зокрема оприскувачі. Тому для них ми маємо максимум вирівняти поля. За допомогою розпушувачів, плугів, вирівнювачів. Також ми почали робити вирівнювачі, тому що на ринку України їх взагалі немає».

У «МРІЇ» використовують гусеничні трактори на всіх кластерах і планують наростити технопарк до 25-ти 500-сильних тракторів, які б повністю забезпечували потреби Компанії в обробітку 160 тисяч гектарів землі. Зараз у власності Агрохолдингу — півтора десятка таких машин. Ті дев’ять, які були в наявності Компанії на початку 2015 року, напрацювали приблизно 20 тис. мотогодин і вичерпали свій ресурс.

Про переваги гусеничних машин розповів також продукт-менеджер по тракторах і причіпному обладнанні Case IH Анатолій Мацюк.

  • «В Україні таких тракторів продано багато. Відгуки фермерів говорять про те, що ці трактори менше ущільнюють ґрунт, у них найбільша площа контакту і найменший тиск на ґрунт, менша пробуксовка. Тобто вони більш ощадно діють на ґрунт. Цей трактор не створює тих ущільнень, з яким потім ті агрегати, які йдуть позад нього, змушені справлятися. У нас є такий слоган «Quadtrac – завжди перший у вашому полі». І це не просто так говориться, адже це є найпотужніші, найпродуктивніші трактори, забезпечують найвищу прохідність і дозволяють раніше виходити в поле. І саме ті господарства, які дбають про свою землю, хочуть мати економічну ефективність, вибирають Quadtrac 500. Трактори Magnum – це нова лінійка. Вони мають нову архітектуру гідравліки, електроніки, електрики, має новий двигун.  Ці трактори працюють значно довше в полі без ремонтів»,  – наголосив продукт-менеджер по тракторах і причіпному обладнанні CASE ІН Анатолій Мацюк.

Він окреслив достоїнства інших п’яти щойно придбаних «МРІЄЮ» одиниць техніки. 

  • «Трактори Magnum — це справжні «робочі конячки», на які лягає основна частина завдань з повним навантаженням в стислі агрономічі терміни, — зазначив Анатолій Мацюк. — А Magnum 340 стали найактуальнішою машиною для нашого ринку, яка може розвивати до 409 кінських сил. «МРІЯ» придбала трактори Magnum вже з ряду оновленої лінії, яка була значно вдосконалена: у цих машин нова архітектура гідравліки, електроніки, електрики, новий двигун. Тобто трактори поліпшені з метою покращення комфорту роботи оператора, збільшення наробітку до перших ремонтів».

Репрезентацію придбаних тракторів відвідав і регіональний директор Торгового Дому «Агроальянс» Віктор Черняк. Він розповів про збільшення площ складів запасних частин. Крок не випадковий, адже Торговий Дім «Агроальянс» очікує, що 2017 рік буде не менш плідним, тим паче у розробці знаходяться нові вигідні проекти з постачання техніки.

  • «Ми впевнені в цій тристоронній співпраці, тому знову допомогли з фінансуванням проекту. У зв’язку з тим, що технічний парк Агрохолдингу збільшується до тридцяти одиниць техніки, яку ми постачаємо, прийняли рішення щодо зростання штату сервісних менеджерів. Завдяки цьому при виникненні питань ми зможемо їх мобільно усувати, — зазначив Віктор Черняк. – Ми розуміємо, які в нас є недоопрацювання, що потрібно поліпшити. Ми як партнери з Компанією «МРІЯ» ведемо відкритий діалог, тому знову допомогли з фінансуванням проекту». 

Роботу нового трактора і розпушувача продемонстрували на полі у с. Нижбірок Гусятинського р-ну Тернопільської обл. За словами продукт-менеджера «Волинської фондової компанії» Юрія Петренка, глибокий розпушувач Agrisend незамінний помічник для аграріїв, оскільки він сприяє накопиченню вологи в ґрунті, забезпечує краще проникнення повітря, а це, в кінцевому результаті, забезпечує кращу врожайність.

Додамо, що «МРІЯ» отримала від партнерів не тільки побажання щодо подальшої співпраці, а й пам’ятні сувеніри.

На фото: операційний директор «МРІЯ Агрохолдинг» Віктор Кухарчук та  регіональний директор Торгового Дому «Агроальянс» Віктор Черняк;  сучасна сільськогосподарська техніка.

 

Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031