18 серпня 2022 року
19:20:37

Україна

У сусідній з Тернопільщиною області розпочались українсько-американські військові навчання

27.06.2016 09:14

Цього року у військових маневрах «РепідТрайдент-2016» на Львівщині візьмуть участь понад 1800 військовослужбовців із 13 країн світу.

Окрім України та США до навчань залучено військовослужбовці з Канади, Великобританії, Болгарії, Литви, Туреччини, Румунії, Грузії, Молдови, Польщі, Королівства Норвегії та Королівства Швеції.

Про це на свойї сторінці в соцмережах сповіщає тернополянин, прес-офіцер Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Василь Лабай.  

Метою «РепідТрайдент-2016». зазначає він, є запровадження у Збройних Силах України передового досвіду армій провідних країн світу, обмін професійним досвідом, покращення рівня взаємодії між підрозділами сухопутних військ США, України та армій країн-учасниць НАТО і членів програми «Партнерство заради миру».

Вітчизняне угрупування, задіяне у міжнародному військовому навчанні, представлено військовослужбовцями однієї з бойових бригад Сухопутних військ ЗС України, військовослужбовцями ВДВ ЗС України, Морської піхоти та окремим підрозділом Національної Гвардії України. Переважна більшість українських військовослужбовців із досвідом участі у бойових діях в зоні АТО. Варто також зазначити, що до проведення навчання залучатимуться військовослужбовці LITPOLUKRBRIG, багатонаціональної бригади яка була створена у 2014 році.

Військові маневри серії «Репід Трайдент» уперше проходитимуть із урахуванням діяльності Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – «Україна» (JMTG-U), спрямованої на підготовку українських військовослужбовців різних військових спеціальностей за стандартами НАТО за допомогою іноземних інструкторів із США, Канади, Великобританії, Литви, Естонії та Польщі.

Василь Лабай зазначає, що навчання передбачає проведення командно-штабної та польової фаз, під час яких керівний склад та офіцери штабу багатонаціональних підрозділів рівня «батальйон-бригада» тренуватимуться у спільному плануванні та проведенні операцій. А особовий склад підрозділів відпрацьовуватиме тактичні елементи, спрямовані на виконання завдань за призначенням з урахуванням досвіду протистояння гібридним формам збройної агресії.

Триватимуть маневри два тижні на різних ділянках військового полігону Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної Академії сухопутних військ. Під час практичних занять використовуватиметься понад 200 одиниць військових автомобілів та бойових броньованих машин.

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Недавні записи
Мета