23 травня 2022 року
01:37:32

Україна

Чи впорається Барна? Думка громадського активу Тернопільщини

04.04.2015 11:22

Дата: 04.04.2015

Нарешті Тернопільщина з головою. Степана Барну як очільника краю представляв 2 квітня сам Президент. Він переконаний, що член його команди, якого знає давно, успішно впорається з поставленими задачами. А чи так само вважають тернопільські громадські активісти та представники духовенства?

TopNews поцікавилося у кількох з них: виграє чи програє Тернопільщина від призначення? чи виправдає Степан Барна надії Президента та  які першочергові завдання мав би поставити перед собою новоспечений губернатор?

 

Ось які  відповіді ми отримали.

Іван Ковалик, голова ГО Самооборона Майдану Тернопільщини:

“Точно відповісти на кожне з цих питань не зможу, тому що судити про такі речі потрібно буде після певного часу перебування його на посаді голови ОДА. Після вчора він заявив, що його пріоритетом в діяльності буде “боротьба з корупцією”. Безперечно в цьому ми його підтримуємо. Але це тільки наміри, нам набагато важливіше результат. Ми будемо відслідковувати його дії та рішення і відповідно реагувати”.


Дмитро Гайдуцький, голова ГО “Автомайдан Тернопіль”, голова ГС “Українська Спілка Автомайдан”:

“Степана Степановича знаю особисто і вважаю його не дурним хлопчиною. Стьопа — молодий, енергійний, але сам ради не дасть.

Першочерговим завданням має бути підбір професійної команди та викорінення РИГІВ…він як революціонер повинен це розуміти! Всі кажуть, що він заслабенький,а я думаю — замолодий. Але якщо підбере грамотний колектив, то в нього все получиться.

Чи виграємо ми? Побачимо згодом. Чи вивиграє Тернопільщина? Він — місцевий, так що – вже виграли))) поживемо побачимо))”

Архиєпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор (УПЦ КП):

“Не знаю наскільки коректно буде зараз про це говорити, хоча, враховуючи те, що дехто з перших днів почав обливати його брудом, думаю, що призначення правильне. А якщо говорити про мою особисту думку, то думаю, що Степану Степановичу дісталась важка ноша, але вірю, що він впорається, бо він – людина ідеї.

Щодо завдань, то не мені їх ставити, а народу. Хоча, на мою думку, першочерговою задачею є боротьба з корупцією, без якої всі інші починання не дадуть бажаного результату. Також – більш ефективніше забезпечення діяльності всіх гілок влади в області, зробити, щоб влада повернулась до людей обличчям, була справедливою і об’єктивною, щоб закони виконувались однаково для всіх. Це першочергово”.


Василь Лабайчук, лідер військово-політичного руху “Правий сектор” Тернопільщини:

В Україні продовжує панувати режим внутрішньої окупації і тому не залежно від прізвищ після призначення голови краще точно не стане.

Степан буде змушений робити те що йому говоритимуть з гори, а Київська влада очевидно по всьому не дуже прагне відстоювати інтереси нашої Нації”.

З тим що говоритимуть згори новопризначений голова точно справиться, а от з тим що вимагатиме громада — побачимо. У всякому разі могли бути і гірші варіанти і по нашій інформації були варіанти не зовсім порядних людей”.


Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета