04 липня 2022 року
05:49:37

Україна

Агрохолдинг “Мрія” відновив контроль над автотранспортним підприємством у смт Козова

31.03.2017 15:27

Комісія при Міністерстві юстиції України з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації скасувала незаконну реєстрацію прав власності на об’єкт нерухомості – автотранспортне підприємство у смт Козова Тернопільської області, яке належить ТОВ «Новагрос».

 

Раніше, у листопаді 2016 року, Указом Міністерства юстиції України було також скасовано незаконну реєстрацію змін у статутних документах ТОВ «Новагрос» та відновлено корпоративні права агрохолдингу «Мрія» на цю юридичну особу.

  • «Мін’юст відмінив незаконні реєстраційні дії. Таким чином, ми врятували майно компанії ”Мрія”, кредитори якої інвестували в Україну понад мільярд доларів; компанія розвиває агроринок, сплачує податки та створює тисячі робочих місць. Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  завжди на боці закону та справедливості, незважаючи на постійний тиск. Нам систематично погрожують та вливають ”бруд” в інформаційний простір через деякі проплачені ЗМІ. Але на нашу правову позицію це ніяк не впливає. Ми й надалі діємо виключно в рамках закону», – зазначив заступник Міністра юстиції Павло Мороз.

ТОВ «Новагрос», як і декілька десятків інших юридичних осіб, було незаконно виведено зі складу агрохолдингу менеджерами родини Гут – колишніх власників компанії – влітку 2014 року, за кілька тижнів до оголошення «Мрією» дефолту. У подальшому, у листопаді 2015 року, майно ТОВ «Новагрос» було перепродано ТОВ «Рокмар», засновником і директором якого є Анатолій Кирпа, який до дефолту керував службою безпеки «Мрії».

  • «Відновлення прав власності на АТП у смт Козова – ще один крок на шляху до повернення міжнародним інвесторам активів, вкрадених у них колишніми власниками та менеджерами ”Мрії”, – коментує Сергій Ігнатовський, директор з юридичних питань агрохолдингу.Це один з трьох найбільших об’єктів нерухомості, які були незаконно виведені з компанії. Ми також продовжуємо працювати над відновленням прав власності на АТП у м. Хоростків і на картоплесховище у с. Товстеньке Тернопільської області». 

Нагадаємо, раніше «Мрії» були повернені корпоративні права 10 юридичних осіб і їх земельні активи у розмірі 5 тис. га, які також були незаконним шляхом переоформлені колишнім менеджментом компанії на сторонніх фізичних осіб, які не пов’язані з агрохолдингом. 

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Недавні записи
Мета