22 жовтня 2021 року
06:05:35

Тернопіль і Тернопільщина

Коли влада стає ближчою

27.06.2016 14:07

Четвер, 23 червня, близько 10-ї ранку. Під дверима 11 кабінету, що на Листопадовій, 6, поволі назбираються люди. За кілька хвилин заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра розпочне прийом громадян.

Він приходить рівно о 10.00.


Перший відвідувач – тернополянка на ім’я Жанна. Місяць спільно з майже трирічним сином жінка пролежала в інфекційному відділенні Тернопільської міської дитячої лікарні. Наголоисла: умови – неприємно вразили, грубість й черствість медперсоналу – довели до сліз. 

Мала тернополянка питання й щодо нрахування їй допомоги, як малозабезпеченій, а ще …клопотала про ремонт дороги на вул. Чернівецька та облашутвання переходу через колію, де вона сполучається із вул. Стадникова. Там, заначила, чимало матусь з колясками ходять, літні люди, а рейси такі високі, що годі без допомоги й перейти.

Наступною на прийом до заступника міського голови нагодилась мати, син котрої вже понад 10 років хворіє гепатитом. Просила про матеріальну допомогу. Леонід Олексійович роз’яснив, що, згідно з процедурою, її звернення спершу розгляне спеціальна комісія, відтак – виконавчий комітет міськради, і лише опісля буде ухвалене рішення.

До слова, саме з проханням про надання матеріальної допомоги тернополяни найчастіше приходять на прийому до заступників міського голови. Економічна криза дається взнаки.

Відтак зайшла  тернополянка з двома дрібними діточками. Їхня матуся – померла. Жінку цікавило, як дрібноту відправити в дитячий табір на відпочинок, а ще – як бути, коли хлопчик прописаний у квартирі один, індивідуального опалення, а тарифи на тепло ого-го, як зросли?..

…Четвертого відвідувача не дочікуюсь. У черзі по запису – ще з десяток. Прийом триватиме доти, допоки Леонід Олексійович не поспілкується з усіма. Як правило, більшітсь питань, озвучених під час ось таких прийомів громадян, вирішуються. Адже часто тернополяни вказують на недоліки, усунення яких займає кілька хвилин. Озвучують громадяни й проблеми, розв’язати які можна лише, до прикладу, змінивши законодавство. Трапляється різне. Проте позитив – відкритість влади, готовність допомогти, спілкування, під час якого краще розумієш клопоти, з якими щодень зустрічаються люди,та спроба спільно здолати їх.

 
Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031