20 січня 2022 року
10:13:31

Тернопіль і Тернопільщина

Під одним з тернопільських будинків закопано капсулу з іменем “кривавого” міністра

14.01.2016 09:50

14.01.2016

З часом історики окреслюватимуть 2010-2014 роки, як лихі двохтисячні. Адже саме в цей період процвітала політика екс-президента України Віктора Януковича  і КО.  

Очевидно, що Революція Гідності – це бунт проти системи, що виник не лише через  бажання народу йти убік Європи, а й антиукраїнська політика команди президента в цілому.

Заручившись підтримкою олігархічних кланів по всій державі, тодішня влада сформувала міцну структуру з правоохоронців, які згодом стали «кіллерами для народу».

Не виключенням є і Тернопіль, де політика президента також знайшла підтримку. Так, відома усім будівельна компанія «КреаторБуд» буквально поклала і свій камінь у розбудову «машини смерті ім. Януковича».  Не секрет, що між директором даної  компанії та «регіоналами»  був (і, ймовірно, є досі) тісний зв’язок.

Тому доказ публічний візит  в Тернопіль  «кривавого»  екс-міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка. Приїздив він не просто місто подивитись, а разом із «КреаторБуд» відкрити будівництво нового будинку житлового комлексу «Садове місто» на проспекті Злуки. Так, за сприяння МВС України,  екс-міністра  та екс-голови облдержадміністрації  «регіонала» Валентина Хоптяна та екс-начальника Управління внутрішніх справ в Тернопільській області Віктора Сака, у Файному місті зводили «профільне» житло. Саме так, профільне, адже серед інших тернополян, в ньому селили правоохоронців.

Пам’ятна капсула з іменам «Захарченко», яку тоді закладали під перший камінь новобудови, урослася в тернопільську землю назавжди. Як зрослись стосунки між місцевою будівельною фірмою та скандальним міністром.

Так, згодом ще один будинок «для своїх» з’явився в Тернополі. Мова йде про  житловий комплекс «Арго», що на вулиці Протасевича. Тоді навіть жителі навколишніх будинків довго заперечували проти нового «сусідства», але після запевнень будівельників, що за це їм побудують сучасний дитячий майданчик, заспокоїлися.

До речі, частину помешкань  по вище згаданій адресі ПП «КреаторБуд» віддало міській раді. Але якщо ви думаєте, що ці квартири отримали ті, хто стоїть першим у квартирній черзі, то ви глибоко помиляєтесь. Квартири в якості службових отримали тернопільські високопосадові силовики.

Зокрема комісія при міськраді, яка вирішує житлові питання мешканців міста погодила, що декілька квартир в будинку за адресою вул.Протасевича, 2 треба віддати силовикам. І саме цей протокол затвердили на засіданні виконавчого комітету.

Пункт протоколу «Про реєстрацію квартир в якості службових та видачу ордерів на службові квартири» засідання житлової комісії визначив, що квартири отримають начальник відділу обласної прокуратури, молодший інспектор УБОЗу, заступники начальника УМВС, старший інспектор з особливих доручень, декілька начальників управлінь обласної міліції та керівник міського відділу УМВС.

Зараз молодий, амбітний, і в багатьох моментах навіть зухвалий директор «КреаторБуд», звичайно, відхрещується від очевидної «близької дружби» з тодішнім МВС. Проте факти говорять самі за себе. Так, ніхто однозначно не міг передбачити, що народ України врешті виллє свій гнів у таку масштабну Революцію, яка понесе за собою десятки смертей невинних громадян.

Проте і до цього були прояви звірства над людьми збоку правоохоронців.  Наші слова підтвердять ті, кого силовики били на податковому майдані, ті, кого топтав «Беркут» під час мітингу на захист української мови, як єдиної державної… Цього було достатньо, щоб чітко визначити для себе, хто друг, а хто ворог. Однак гроші, як то кажуть, не пахнуть. В певній мірі вчитель, якого добровільно-примусово включили в Партію Регіонів несе меншу відповідальність за загибель Небесної Сотні ніж ті, хто всі ці 3 роки допомагали Януковичу формувати міліцейську державу…

Тому, якщо колись наш суд таки спроможеться знайти тих, хто стріляв у Небесну Сотню, він займеться й тими, хто, прикриваючись бізнесом, допомагав Януковичу у «будівництві» лихих двохтисячних… і це було б правильно. Адже часом не обов’язково стріляти, щоб знищити…

Олександр Абаєв, народний герой України.

 

Джерело: ltdaily.info.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета