29 травня 2022 року
04:55:16

Тернопіль і Тернопільщина

Що робили представники кінокомісій в Тернополі?

01.02.2018 09:47

Непересічна подія сталася в Тернополі в останній день січня – у Центрі Євростудій ТНЕУ підписано Меморандум про співпрацю між кінокомісіями України та намір створення Асоціації фільмкомісій України.

Відповідно до Меморандуму, задекларовано амбіційний намір створення Асоціації кінокомісій України та її вступ до Європейської асоціації кінокомісій. Відбувся захід у рамках практичного семінару «Вектор розвитку кінокомісій України», участь в якому взяли всі діючі кінокомісії України, а також засновник Італійської фільмкомісії Фабіо Канепа, режисери та продюсери.

«Для нас це певний підсумок, а водночас і старт нового етапу діяльності кінокомісії не тільки в Тернополі, а й в Україні загалом. Для нас дуже важливо, що Тернопіль став центром єднання зусиль кінокомісій. Далі ми переходимо в формат тісної співпраці. Ми не хотіли, щоб це була конкренція, а насамперед взаємодія», – зазначив голова Тернопільської кінокомісії Леонід Бицюра.

Крім того він наголосив, що такий захід – це чудовий обмін досвідом у формуванні баз даних локацій, акторів, налагодження взаємодії щодо супроводу та підтримці кіновиробництва та знімального процесу.

Нагадаємо, у Тернополі кіно комісія діє з серпня минулого року. Це механізм взаємодії влади, бізнесу і знімальних, режисерських, продюсерських груп для створення кінопродукту. Її завдання – це організаційне, матеріальне, фінансове забезпечення кінопроцесу, забезпечення певних етапів кіновиробництва на місці. Завдання тернопільської кінокомісії – формування бази даних кінолокацій у нашому регіоні, база акторського складу. Кінокомісія відслідковує інформацію про існуючі кінопроекти, які шукають локації для зйомок, твори, які можна перетворювати у сценарії, організовує проведення літературних резиденцій, майстер-класів, підвищення кваліфікації учасників знімальних груп. Також серед завдань кінокомісії – давати можливість розвиватися людям, які хочуть бути акторами, режисерами, сценаристами, операторами, продюсерами.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета