29 травня 2022 року
12:53:37

Тернопіль і Тернопільщина

Чим і хто нині знаних тернополян обдурив?

01.04.2015 18:47

Дата: 01.04.2015

Ось 1 квітня й завершилося. TopNews вирішив поцікавитися у відомих тернополян чи зумів їх хтось обурити нині? а вони когось? Як саме?

 

Тетяна Колеснік, журналіст, редактор сайту “Львів-Тернопіль щоДенно”:

“От кого-кого, а мене обдурити легко. Звикла вірити людям. Іноді аж страшно, але чомусь мене фактично не обманювали сьогодні. Була спроба “про білу спину” і запрошення на дуже серйозну розмову, мовляв “їдь, бо буде біда”. Але не більше.  Зате я вже встигла “довести” коханого, мол “знаєш, я вагітна”. Почала говорити про симптоми ще вночі, коли тільки-тільки наступило 1 квітня, щоб не запідозрив. Загалом, підґрунтя для обману заклала, тепер залишається довести бідолаху до посивіння”.


Марія Ділай, художниця:                             
“Ой, якщо  мене колись і обдурювали, – то чоловіки на любов і гроші. Сумні розіграші…”


Зоряна Биндас, журналіст, редактор сайту “Доба”, ведуча “УХ-радіо”:
“Ем… та от кіт обдурив, прикинувся, що їсти не хоче, а потім злопав цілу мисяру каші з кормом, виявляється, то жарт першоквітневий)) Якщо серйозно, то мене дуже важко обдурити, тим більше, на 1 квітня. Я відразу якось розумію, якщо людина каже неправду. Та й сама чомусь не можу казати неправду, навіть жартома на 1 квітня:)”


Наталя Пасічник, письменниця:
“А мене просто ніколи ніхто не обдурював) І я нікого… ніколи… живу у справжньому реалізмі)”


Аркадій Войтюк, співак:
“Сьогодні на 5 секунд обдурився, прочитавши пост в Фейсбуці, ніби горить Верховна Рада )))  Ніколи не попадався на 1 квітня до цього випадку. Телефонує дружина вранці з роботи і каже: “Аркадій, поприбирай дома, бо я запросила до нас на вечір батьків. Якшо будеш мати можливість, то щось приготуй”. Я цілий день проганяв з миючими засобами, зробив вечерю і “вже ніякий” чекаю гостей. Дзвінок в двері, я біжу відкривати, а тут заходить одна дружина і каже: “Я хотіла раніше тобі подзвонити і сказати, що це прикол, але потім передумала… Не завжди ж бувають такими гарними і романтичними 1-квітневі вечори”))”

Оля Терещук, журналіст, редактор сайту “Like”:
“Ні, ніхто не надурив) У шкільні роки ми з друзями готувалися до першого квітня заздалегідь. Тоді це було дійсно днем, коли можна було пожартувати з когось, а щоб жарт вдався – ретельно продумували план. Коли почала працювати у ЗМІ, то вже спільно із колегами думали, як розіграти читачів. Однак впродовж останніх двох років є стільки новин типу “Очевидне – неймовірне”, що й придумувати нічого не треба)) Сьогодні зробив спробу розіграти мене мій старший син, з чого я зробила висновок, що в школі “День сміху” свято і зараз актуальне)) Правду кажучи, я не люблю розіграшів, тому “День сміху” для мене – звичайний день”.

Ольга Смик, журналіст, майстриня:
“Зі мною нічого такого не траплялося… коліжанка хіба нині виклала фото з перстнем… то я справді повірила, що вона заміж виходить, бо їй вже пора)”

Ось таким було перше квітня) А вас ще ніхто не обдурив? Ну, ще не вечір….)

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета