21 червня 2021 року
17:34:10

Тернопіль і Тернопільщина

Що буде з третьою міською лікарнею? (Відео)

25.04.2016 18:23

Реорганізували. Депутати на черговій сесії міської ради 27-ма голосами “за” перетворили медзаклад на некомерційне підприємство “Тернопільська міська комунальна лікарня №3”.

Розробник проекту рішення, головний медик Тернополя Ростислав Левчук, запевняє, реорганізація установи шляхом перетворення у комунальне підприємство дозволяє усіх працівників зберегти на своїх посадах, а пацієнтів лікуватимуть, як і раніше.

Мешканці міста Тернополя, зокрема Дружби, будуть отримувати ті ж самі послуги безоплатно, як і до цього часу,” – каже пан Ростислав.

 

Тепер медзаклад буде підпорядковуватися господарському кодексу, а не бюджетному, як було раніше. Це змінює фінансове бачення, запевняє головний лікар Міської комунальної лікарні №3 Юрій Лазарчук.

“Ми будемо отримувати бюджетні кошти, а власні кошти будуть йти згідно з господарським кодексом. Є можливість відкривати депозитні рахунки. Є можливість брати обладнання під свої гарантії. Надавати меддопомогу іншим пацієнтам, що не закріплені за лікарнею” – пояснив медик.

{youtube width=”100%” height=”420″}UdiVhVZA5tg{/youtube} 

До слова, реорганізуватися міська лікарня проситься у же не один рік. Ще з 2013 року питання неодноразово обговорювали з працівниками, та лише зараз їхнє прохання виконали.
 

Довідково (текст проекту рішення):

Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в  Україні», враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Створити на базі міської комунальної лікарні №3 комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська комунальна лікарня №3»

2.Затвердити статут комунального некомерційного підприємства «Тернопільська міська комунальна лікарня №3», згідно з додатком (додається).

3.Уповноважити директора-головного лікаря  комунального некомерційного підприємства «Тернопільська міська комунальна лікарня №3» подати  на реєстрацію до державного реєстратора статут комунального некомерційного підприємства «Тернопільська  міська комунальна лікарня №3» згідно з чинним законодавством.

 4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства.


Надія Вихристюк


Фото та відео автора. 

Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Погода
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua