23 червня 2021 року
05:44:33

Тернопіль і Тернопільщина

Візит посла: угорці роздумують над відкриттям консульства у Тернополі

27.02.2016 12:11

27. 02. 2016

Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні Єрно Кешкень навідався до Тернополя і зустрівся з очільниками міста та області.

Мер міста Сергій Надал при зустрічі з угорцем обговорив перспективи співпраці Тернополя з угорськими містами.

“Розвиток міжнародних відносин – це пріоритет для Тернополя і наші старання відзначені призами Ради Європи. Ми надіємося, що зможемо знайти міста-партнери також в Угорщині,зазначив очільник Тернополя. – Тернопіль активно працює із європейськими та світовими міжнародними фінансовими установами, саме тому нам важливо переймати європейський та угорський досвід, зокрема у сфері енергозбереження та впровадження новітніх технологій. Надіюся, що цей візит стане початком хороших відносин, який допоможе активізувати роботу між Тернополем та Угорщиною”.


 

Обговорили майбутню співпрацю з угорськими інвесторами й в Тернопільській ОДА пад час зустрічі з послом Угорщини в Україні.

 

Як зазначив голова облдержадміністрації Степан Барна, головними напрямками для проектів є сільське господарство, переробна галузь, спиртова галузь. Також планують залучати інвестиції у розвиток туризму. “Тернопільщина – це центр Європи. Тому проекти будуть мати вигідні логістичні умови. Ми маємо потенціал у сфері сільського господарства, переробної галузі. Також відновлюємо спиртову галузь в області. Будемо раді спільним проектам у сферах туризму та культури,”продовжив голова ОДА.


Угорська делегація зауважила, вони зацікавлені у співпраці з Україною та Тернопільщиною зокрема. Обговорюють навіть відкриття у нашій області свого консульства.

Я думаю, Угорщина для України – надійний партнер, добрий партнер. Три відсотки внутрішнього валового національного продукту минулого року в Угорщину прийшло з України” – поділився Єрно Кешкень. (детальніше)

Як повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол Ерно Кешкень, в Україні є кілька консульств Угорщини. Одне зних було на окупованій території у Криму, друге – на Сході. Тож зарад ці два престваництва припинили роботу.

Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930