25 вересня 2022 року
08:51:45

Тернопіль і Тернопільщина Кримінал та надзвичайне

У Бережанах дитина впала в яму, яку викопали комунальники і залишили

13.09.2022 11:06

Яма стала не потрiбною, тож її так i залишили. Вирили її просто посеред тротуару. Тож з тих пiр щодня чимало людей, надто дiтей, котрi тiєю дорогою ходять в садочок, ризикують власним здоров’ям.

Про прикрий випадок у мережi Фейсбук написала мiсцева жителька Наталя Дмитрiєва. Жiнка розповiла, що десь рiк тому комунальнi служби вирили яму пiд новий стовп, однак там виявилася труба.

“Небезпека!!! Обережно яма!!! З такими словами кожного дня ходимо в садочок i з нього. Але нажаль таки сталася бiда (дякувати Богу все обiйшлося), дитина таки впала в ту яму. Сталося це у вiвторок, коли поверталися з садочку. Я везла вiзочок з малюком попереду, а дочка йшла позаду i ми розмовляли. От я минула ту злощасну яму, зупинила вiзок, обернулася повторити фразу ”обережно яма” i встигла промовити тiльки перше слово, як побачила, що доня ставить ногу дуже близько до краю. Дякувати Богу я її встигла зловити за руку (хотiла вiдвезти в бiк) i тут бачу, що нога сповзає в ту яму, я її встигла зловити в момент падiння за iншу руку i так дитина зависла в моїх руках i зачепившись ногами за виступ (iнакше все закiнчилося б печально). Провалилася вона десь +- по груди. Тепер дитина три днi боїться iти в садочок по тiй дiлянцi дороги. Сталося це на вулицi Червона.

Ще рiк чи бiльше тому там мiняли стовпи електричнi, i от на однiй дiлянцi вирили яму пiд новий стовп, а там труба… I вирiшили її лишити як є, а стовп поставили в iншому мiсцi. Зараз ще й заросло все бiля тої ями, що вона вже i не така помiтна як була.
От хто повинен засипати ту яму, поки ще нiхто не вбився??? Хто вiдповiдальний?! Чому ресiвцi вирили її i не засипали, хiба це не їх обов’язок?”, – написала жiнка.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Недавні записи
Мета