03 жовтня 2022 року
02:46:29

Тернопіль і Тернопільщина

Завтра судний день для головного архітектора Тернополя

05.01.2016 08:36

05.01.2016

Перед Святою вечерею депутати Тернопільської міської ради зберуться на позачергову чертверту сесію, щоб винести вердикт головному архітектору Файного Василю Бесазі.

Відповідне розпорядження мера вже оприлюднене на офіційному сайті міськради .

“Керуючись статтями 42 та 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ та Регламентом Тернопільської міської ради:

Скликати позачергову четверту сесію міської ради 6 січня 2015 року о 15:00 в залі засідань міської ради.

Запропонувати міській раді розглянути на пленарному засіданні питання „Про висловлення недовіри і усунення від займаної посади головного архітектора міста Тернопіль Бесаги В.Й.”, – йдеться у ньому.

Нагадаємо, 22 грудня більшість депутатів проголосувала за проект рішення “Про висловлення недовіри і усунення від займаної посади головного архітектора міста Тернопіль Бесаги В. Й.”. У народних обранців були претензії до ущільненої забудови та порушень під час виконання будівельних робіт.

А вже 24 грудня міський голова Тернополя Сергій Надала своїм розпорядженням призупинено рішення міської ради “Про висловлення недовіри і усунення від займаної посади головного архітектора міста Тернопіль Бесаги В.Й.” .

“Враховуючи недотримання вимог ч.2 ст. 19 Конституції України, за якою органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, п.4 ст.47 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” п.п. 26.3, 30,3 Регламенту Тернопільської міської ради сьомого скликання, за відсутності попереднього розгляду постійною комісією міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності, висновків постійної комісії з питань містобудування архітектури, будівництва та розвитку міста, не завізованих юридичною службою та відповідним заступником міського голови, п.п.10 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та за відсутності повноважень, передбачених Законами України “Про статус депутатів місцевих рад”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про місцеве самоврядування в Україні» щодо питань призначення та звільнення з посад керівників відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради, документальних підтверджень на предмет обґрунтування проекту рішення “Про висловлення недовіри і усунення від займаної посади головного архітектора міста Тернопіль Бесаги В.Й.”, відсутності будь-якого оспорювання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки за адресою вул. Б.Хмельницького та відповідного заслуховування звіту начальника управління містобудування, архітектури та кадастру – головного архітектора міста, керуючись п.4 ст.59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”“, – йшлось у ньому.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета