26 січня 2022 року
09:03:19

Тернопіль і Тернопільщина

Проект “Яхт-клубу” тернополянина високо оцінили у Львові

31.07.2016 10:06

Студент четвертого курсу архітектури Львівського Політехнічного університету розробив європейський проект реконструкції набережної Тернопільського ставу та «Яхт-клубу» для жителів міста. Такою тернополянин Дмитро Балко обрав тему для дипломної роботи і не прогадав,  бо його проект заробив високий  бал на потоці і отримав схвалення від викладачів популярного в Україні вузу.

  •  «Я багато місяців працював над цим проектом. Працював і вдень, і вночі. Мені допомагали одногрупники, друзі та знайомі фахівці в цій галузі архітектури та будівництва, також дуже допомогло соціальне опитування, яке проводив серед тернополян і усно, і в соцмережах», – розповів студент.

Дмитро зізнався, що для написання дипломної йому пропонували розглянути кілька варіантів реконструкції архітектурних пам’яток Львова, але хлопець виявився патріотом свого міста, пише “Збудовано в Тернополі”.

  • «Мені подобається львівська архітектура, Старе місто, але мені хотілося зробити щось для Тернополя. Ми маємо озеро в центрі міста, – це крутий потенціал, який не можна залишати поза увагою», – переконаний юний архітектор.

Декілька років на плесу Тернопільського ставу проходили Міжнародні змагання з водно-моторного спорту, але на думку, тернополянина, для того, щоб вони були масштабними і щорічними в нас не вистачає розвиненої інфраструктури.

  • «Мій проект передбачає створення: причалів для яхт, катерів, гідроциклів; елінгера для ремонту та зберігання суден; майданчика над водою, де жителі міста можуть вдень спостерігати за прекрасним ставом, відпочити, а у вечірній час брати участь в різноманітних культурних заходах: перегляд кінофільмів, театр під відкритим небом, ігри, конференції. Адміністративний центру яхт-клубу включяє в себе: ресторан, готель, кілька великих залів для яхт – компаній та навчальних яхт – класів, спорт-зали та офісні приміщення. Адміністративні приміщення працюватимуть круглорічно, адже є чимало зимових розваг та видів спорту на льоді», – детально описав свій задум хлопець.

Дмитро розповів, що це вже не перший його проект. Весь вільний від навчання час він працює над проектами житлових та нежитлових приміщень в Тернополі. До того ж хлопець один з небагатьох архітекторів в Тернополі, який розробляє повну візуалізацію, що дозволяє замовникові побачити його об’єкт в об’ємному відео-форматі.

  • «Я не шукаю фінансової вигоди від проекту «Яхт-клуб», просто хочу, завдяки здобутими знаннями, принести якусь користь для свого міста. Я впевнений, що цей проект був би вигідним як для туристичного потенціалу Тернополя, так і для інвесторів», – переконаний архітектор.
Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета