11 серпня 2022 року
16:52:03

Тернопіль і Тернопільщина

Доля тернопільського летовища

28.02.2017 19:20

Депутати тернопільської обласної ради найближчим часом матимуть можливість прийняти рішення про подальшу долю аеропорту.

Якщо рішення буде прийнято, то розроблений бізнес-план та санацію боргу, то ТОКПФ “Тернопільавіаавтотранс” відновить свою платоспроможність.

На сьогодні ж проблем у летовища  – не  бракує. Як і не бракує їх у інших регіональних летовищ та навіть столичних. У той же час Україна очікує на підписання Угоди про спільний авіаційний простір. Це, за інформацією Інформаційної кампанії “Сильніші разом!”, угода про асоціацію з ЄС – тільки в авіаційній сфері. Мета її – приведення системи до єдиних стандартів і “правил гри”, – повідомляє “20 хвилин”.

Як зауважують аналітики, ніщо не заважає уже працювати над впровадженням європейських стандартів та вимог у всіх аспектах діяльності авіації. Адже сама угода про САП поставить перед країною ряд вимог. І зокрема виклики тут постають перед регіональними аеропортами і невеликими авіакомпаніями. Через застарілу інфраструктуру та більш високі вимоги до стану злітних смуг і підготовки персоналу, регіональні аеропорти можуть зіткнутися із серйозними проблемами.

На даний момент тернопільський аеропорт працює у денну пору добибо ще не ввели світлосистему в експлуатацію. Оскільки система не експлуатувалася протягом  6-ти років, наразі проводяться роботи з її відновлення. 

Ще з літа 2016 року тут почали набирати нових працівників, проводити їм регулярні навчання. За вимогами тут має працювати 120 осіб, наразі ж працює 42.

На території аеропорту встановили відеонагляд, систему контролю доступу з обліком робочого часу, придбали працівникам нові сучасні рації. 

Заступник директора  ТОКПФ “Тернопільавіаавтотранс”  Іван Мурин також додає:

  • “Ми порахували, що для нас будуть прибуткові рейси у курортні країни – Єгипет, Туреччина, Греція. Також країни, де багато наших заробітчан – Італія, Чехія, Польща тощо. Загалом плануємо орієнтуватись на співпрацю з великими компаніями, на довгострокову перспективу. Адже такі компанії враховують, що певний час вони будуть працювати нерентабельно, та невдовзі отримуватимуть більший та стабільний дохід”.

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Недавні записи
Мета