23 травня 2022 року
11:52:56

Тернопіль і Тернопільщина

Заступник міського голови Тернополя розповів про сімейні цінності

29.03.2018 07:53

Під час круглого столу щодо наслідків відсутності ролі батька у вихованні дітей заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра наголосив, наскільки важливо українцям не переймати ворожі орієнтири, котрі в результаті можуть негативно вплинути на не одне покоління родини.

— Якщо уявити сім’ю , яка складається з бабусі, матері та онучки. При цьому, ці три покоління мають проблеми з алкоголем, наркоманією та криміналом. Такі сім’ї, які належать до антисоціального виміру, на жаль, зустрічаються і в нас. Тому для того, аби пропагувати збереження інституту родини та зменшувати кількість неблагополучних сімей, цьогоріч ми повинні більш масово відзначити День сім’ї, День батька. Адже ті процеси деформування традиційного інституту родини, які відбуваються зараз, прагнуть бажати кращого. Навіть на сьогоднішній день доводиться чути: «Якщо ти не гомосексуал – отже ти не в тренді». Подібні хибні твердження можна почути і щодо традиційних сімей. Якщо людина не має жодного розлучення – отже вона не зовсім нормальна, — поділився Леонід Бицюра.

Леонід Олексійович наголосив, що основними особливостями української самобутності є родина, роль матері та батька, повага до старших та інше. Тільки, на думку заступника, через невизнання України повноцінною країною на світовому рівні, наша держава на сьогоднішній день стала об’єктом повчань, що призвело до кризи традиційних цінностей, пише сайт “Тернополяни”.

— Нині люди дуже «заблукали» серед глобальних світових процесів, а через те вони не мають стабільних життєвих орієнтирів. Якщо спостерігати за трансформацією цінностей, традицій та культури, то можна побачити, що перетворення ці починаються саме від цінностей. Відповідно, те, як ми сприймаємо цінності, впливає на нашу культуру. Тільки зараз ми, на жаль, схоплюємо немало вартостей, які не є позитивними, — наголосив Леонід Олексійович.

Леонід Бицюра згадав і про реформи, які руйнують в суспільстві важливі інститути – фундаменти нації. За словами заступника, однією з таких реформ є «Шлюб за добу», яка опісля призводить до збільшення кількості розлучень, що шкодить, деформує українські сім’ї.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета