22 травня 2022 року
00:46:12

Тернопіль і Тернопільщина

Тернополянка: “Поясніть нам, чому ми повинні віддати наші кошти?”

08.06.2015 15:37

08.06.2015

Кошти, котрі переплатили за харчування дітей у садочках.

“Пане мер.Цього року нам повідомили, що кошти,які були переплачені за харчування дітей в Тернопільських ДНЗ повертатись не будуть.Хотілося б знати по які причині. Адже в 30 садках Тернополя близько 100 випускників в кожному і того 3000 дітей. Якщо взяти найменшу переплату 10 грн.,яка є в кожного,то буде 30000грн.,але ж переплати є і більші,кому ж все таки і на що підуть такі гроші. Поясніть нам, чому ми повинні віддати наші кошти?”, – таке ось питання від пані Катерини надійшло на офіційний сайт Тернопільської міської ради.

Шановний пане мер!Нас батьків,випускників ДНЗ,хвилює питання,чому нам не повертають переплату за харчування дітей?По якій причині і згідно якого закону чи рішення ви не повертаєте мені моїх коштів.Якщо вони йдуть на харчування дитини і їх не використали,то куди,кому і на що вони можуть піти з рахунку дитини???Чому нас батьків перед нарахуванням оплати за останій місяць не попередили,що кошти повертатись не будуть,чому нараховували кошти за всі дні без виключення днів,які припадали на державні вихідні?З нетерпінням чекаємо вашої відповіді”,пише вже пані Галина.

Тема дитсатків взагалі доволі обговрювана на сайті мерії. Подяк мало, а ось скарг та прохань… До прикладу, батьки просять мера не викикдати грошей на вітер, закуповуючи дитячі комплекси “замок”.

Шановна міська рада! Від імені батьків дуже вас прошу! НЕ ЗАКУПОВУЙТЕ і НЕ СТАВТЕ отих дитячих комплексів “замок” для садків! це просто на вітер викинуті гроші! Ті комплекси є потенційно небезпечними, на них важко встежити за одною дитиною! Страшно подумати що може бути якщо ціла група дітей почне на ньому дурачитись! Вихователі на ті комплекси дітей не пускають у цілях безпеки! І ми батьки їх повністю підтримуєм! Так навіщо ж тоді викидати купу грошей на те що дурно стоїть??? Облаштуйте краще нормальні пісочниці з грибками, щоб на це не збирали гроші з нас батьків!”, – звертається  Тернополянка.

“Доброго дня! Нещодавно нас, батьків, поставило перед фактом, що дитячі садочки міста Тернополя закриваються на літні канікули у зв”язку з проведенням ремонтних робіт. Це викликає шелене обурення серед батьків!!! Поясню чому. Всі ремонтні роботи і в приміщенні садочку, ї на дит. майданчиках роблять батьки за власні кошти! Та й ремонти вже давно зроблені. Тому поясніть чому насправді закривають садочки??? Моя дитина відвідує садочок №33 м. Тернополя. канікули у цьому садочку будуть тривати 6 аж тижнів! Я працюю на роботі. Питання:куди я маю подіти дитину? В інший садочок переводити – абсурд, бо ламається дитяча психіка! Будь-ласка просимо вирішити питання з побажанням залишити садочки правати в нормальному режимі, тобто без так званих “канікул”! В противному разі будемо звертатися у відповідні інстинції на рівні Києва. Дякуємо за розуміння!”, – це вже питання від пані Мар’яни.

А ось обурюється автор, що назвався Kopona:

“Доброго дня.Шановна владо поясніть будь ласка для чого в садочку існує завгосп,ремонтник та інший техперсонал,якщо вже навіть дитячі майданчики батьки повинні самі облаштовувати,а саме закопувати колеса, робити, або купити лавочки і столики. Те що навчальні заклади не фінансуються, це не секрет, і ми батьки віддаємо своїх дітей що б йти на роботу і забезпечувати як своїх дітей, так і їх потреби в садочку. Я згідна здавати на побутову хімію, канц товари, іграшки і тому подібне. Але відпрошуватись з роботи що б закопати колеса чи лавочку на майданчику це занадто. Невже завгоспові так важко забити по два кілки в землю і прибити на них по дошці і зробити лавочки,і ще на чотири прибити кришку і зробити столик.Адже купити 5 дошок і 8 кілків дешевше чим дві лавки і стіл,адже за проведення цих робіт відповідні люди отримують зарплату.А я досить маю здати гроші,то ще й з роботи відпроситись і втратити плату за той день,то з чого і що мені здавати на садки, якщо я буду по кожні потребі відпрошуватись з роботи. Я облаштовую своє робоче місце сама без чиєїсь допомоги, чому ж я повинна жертвувати своєю роботою і йти облаштовувати робоче місце іншим?”.

Спитаєте, навіщо ми публікуємо всі ці питання-дописи? А вони – наглядний приклад реальних справ у місіських дитсадках. Цікаво, за скільки часу їхні автори (а це люди, котрі, схоже, продовжують попри все довіряти міській владі (інакше, махнули б рукою та й не писали нічого) отримають відповіді,  і чи отримають взагалі…

 

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета