17 серпня 2022 року
14:06:24

Тернопіль і Тернопільщина

Тернополяни скористалися унікальною пропозицією Української соціальної академії (ФОТО)

09.11.2017 11:36

6-8 листопада у приміщенні конференц залу готелю Avalon Palace в Тернополі тривала акселераційна Програма соціального підприємництва від Української соціальної академії.

Це унікальна освітня програма яка покликана розвити підприємницькі навички у молоді та підтримувати діючі інноваційні проекти, які спрямовані на вирішення гострих соціальних проблем. Учасниками програми є молоді люди, або цілі команди, які мають ідею соціального підприємництва. Метою навчання є дати їм необхідні навички та інструменти для впровадження ефективного соціального підприємництва на практиці. Навчальна програма включає «живі» кейси, майстер-класи та виступи успішних соціальних підприємців.

В цьому учасникам будуть допомагали кваліфіковані викладачі, експерти з питань соціального підприємництва. Зокрема Петро Дарморіс – координатор програм управлінського розвитку УСА, Михайло Мельник – академічний директор УСА, Віталія Конішчук – директор Вищої школи Media& Production, T&D Specialist у 1+1 media, Дарина Брикайло – засновниця соціального підприємства “Soul Sisters “.

 “Наша мета дуже амбітна. Ми віримо, що після Програми соціального підприємництва люди, які прийшли тільки з ідеями, будуть чітко знати, як ці їдеї  впроваджувати на практиці. Ми сподіваємось, що у багатьох містах почнуть успішно реалізовуватись соціальні підприємства, які вирішуватимуть соціальні проблеми. Таким чином ми намагаємося ставати каталізаторами суспільних змін”, – поділилася очікуваннями менеджер програми Іванна Бедь

  Варто зазначити, що Програма соціального підприємництва складається із 2-х етапів. Спочатку учасники проходять триденне навчання у різних містах: Тернополі, Маріуполі та Києві. Після цього кожній команді присвоюється ментор, який протягом 2-х тижнів допомагає їм вдосконалювати проект. На другому етапі учасники знімають відео, яке має презентувати їхній проект широкій аудиторії. За допомогою онлайн-голосування визначаються три найкращі команди з кожного міста, які отримають можливість презентувати свої ідеї потенційним інвесторам в рамках інвестиційного Форуму в Києві. Найкраща команда виграє поїздку на конференцію в Європу, де зберуться найкращі проекти з 5-ти країн Східної Європи. 

Більше про програму соціального підприємництва: http://social-academy.com.ua/programs/social-entrepreneurship-program/

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Недавні записи
Мета