26 січня 2022 року
08:20:52

Тернопіль і Тернопільщина

Тернопіль знову дивує Україну

06.06.2016 06:31

Цього разу маршрутками, що можуть …плавати.

 

Так-так, у прмяому розумінні цього слова. Зрештою, доказом може слугувати прін-скрін системи спостереження за рухом громадського транспорту оn-line “Detransport”, зроблений тернополянином Zistor Zistorovith.

На ньому чітко видно, що одна з маршруток стоїть ….осеред тернопільського ставу. 

Пояснень такому диву два: або, як жартує тернопільський журналіст Антон Марчевський, у маршруток “відбулась мутація – виросли плавники, сформувалися зябра. Тепер вони намагаються скласти конкуренцію теплоходам “Герой Танцоров” і “Капітан Парій”, або ж отой “Detransport” можна викинути на смітник і шкода отих близько 50 тисяч гривень, витрачених на неї у 2013-му.

До речі, на систему спотереження тернопояни жаліються не вперше. Наприкінці 2015-го навіть петицію  написали, в якій вимагали від міської влади полагодити її. Адже задум добрий та корисний. Часто стоїш увечері, чекаєш маршрутку чи тролейбус, і не знаєш будуть чи ні. А так – зазирнув і “просвітлений”.  

У міському управлінні транспорту, комунікацій та зв’язку тоді провину за збій системи переклали на водіїв: мовляв, навмисно відключають GPS-обладнання, аби обганяти конкурентів на дорозі. “Із цим ведемо серйозну боротьбу, тому за певний час проблему вирішимо. Будемо притягувати недобросовісних водіїв до відповідальності. Зробимо все, щоб система функціонувала без перебоїв”,наголосив тоді начальник управління  Ігор Мединський.

Самі ж водії маршруток присягались: жодного стосунку до збоїв у роботі системи не мають. Апелювали, що є спеціалісти, які її встановлювали, вони і мають контролювати роботу “Detransport”.  Жалілись: попри те, що завжди вмикають систему, декотрих маршруток однаково не видно на моніторах комп’ютерів чи мобільних.

Що ж, тепер декотрих з них ивдно аж занажто добро, і то в найснесподіваніших місцях.

Між іншим, цікаво,  а через нову функцію маршруток, їхнню здатність “плавати”,  перевізники бува знову не запропонують підвищити вартість проїзду?

 

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета