12 травня 2021 року
08:59:36

Тернопіль і Тернопільщина

Тернопільські громадські активісти про смерть Нємцова та Чечетова

28.02.2015 16:29

Дата: 28.02.2015

Вбивство російського опозиціонера Бориса Нємцова, самогубство екс-регіонала Чєчєтова.

TopNews поцікавився думками громадських активістів щодо того, кому вигідна смерть цих політиків та хто міг би бути замовником.

 

Володимир Ханас, блогер:

“Мій викладач мікробіології любив повторювати “Все , що невидиме, а особливо – незрозуміле, завжди здається підозріливим”.

Щодо Чечетова – то тут зрозуміліше – він ніколи не був самостійною фігурою у політиці. Але попри те володів інформацією, прийнаймні, про тих, хто уповнуважував його “диригувати”. Навіть, коли самогубство було його добровільним рішенням – над ним тяжів “замовник” чи “замовники” його дій. Отже –  так, чи інакше він став жертвою колишніх “соратників” та працедавців.

Щодо Нємцова – тут ситуація складніша. Нємцов був достаньо самостійною фігурою, попри те, що мав широке коло знайомств в т. ч. і серед оточення Путіна.
Особисто для мене – істерія кремлеботів про “сакральну жертву ідіотські коментарі російських пропагандистів про українські та американські сліди ” – є прямим підтвердженням версії, що замовником, а може, й свідком вбивства був Путін. А от діапазон варіантів – чому це сталося саме вчора – достатньо великий. Думаю, що версії про те, щоб таким чином відволікти увагу світу від Надії Савченко, чи спроба використати вбивство для “розрулювання” ситуації в Донецьку – не є аж дуже нереальними. Хоча, хто його знає, що там в неадекватному мозку російського керівника та його чекістського оточення? Власне, що Путін – безжалісний вбивця – було відомо і до смерті Нємцова”.

 

Святослав Журовський, ІТ-технолог:

“Коли дізнався про Нємцова, хотів сьогодні скинути повідомлення зранку своїм “ватним” знайомим, що від рук кривавої хунти не загинув жодний опозиціонер, а тут новина про “деригента”. Вже не відсилав, все одно ж не повірять в самогубство. Але це так, лірика.

За останніх кілька днів новини про долар, масові психози в магазинах, ряжені мітинги під Нацбанком, Гонтарєву, Чечетова, Нємцова… повністю заглушили інформаційний простір і всі забули про головне. Таке враження, що війна закінчилась.

Чєчєтов був надійним гвинтиком механізму Януковича, ідеальний виконавець без емоцій та ідеології. Вдавати з себе в’язня совісті мабуть вже не було сенсу, та і доказів відсутності тієї совісті було предостатньо.

Щодо Нємцова, то я процитую відомого блогера і бійця АТО Дмитра Резніченка: “Якщо Нємцова вбив Путін, значить, у Путіна погані справи, бо політичне вбивство – це крайня міра, крок відчаю. Якщо Нємцова вбили американці чи інші спецслужби, у Путіна справи ще гірші, ніж передбачає п.1, бо, значить, ним займаються, при чому міцно і в методах себе не обмежують. Якщо Нємцова вбили ентузіасти-новороси, які хотіли покарати “зрадників і запроданців” перед “маршем п’ятої колони”, у Путіна справи навіть гірше, ніж за п.1 і п.2., бо він не контролює ситуацію у власній країні.”

 

Олександр Башта, громадський діяч, політик:

“Борис Немцов. Нічого дивного, принаймі для мене. Питання: чому тільки зараз, а не раніше ? чому не якийсь “нещасний” випадок, а так зухвало? Хоча зухвалість, то якраз риса москаля.

Чечетов. Та і хрєн з ним. Лайном одним менше. От якби ще хтось з ним за компанію … і так кожну ніч на протязі хоч би місяця. “Він чи його ?” – а яка у тому різниця ? Кравченко у себе 2-3 рази стріляв, і що нам з того ? Все одно за 5 років янукович до влади прийшов”.

 

 

 

 

 

 

 

Лілія Мусіхіна, волонтер:

“Щодо Нємцова… Не думаю, що це розбудить Росію. Не хочу бути цинічною, тому краще промовчу.

Про Чечетова? Може, й справді совість замучила. Отже вона в нього таки була. Просто відключалась на час, коли робив гидоту”.

Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Погода
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua