25 вересня 2022 року
05:45:51

Тернопіль і Тернопільщина

Тернополянка розповіла, як склалося склалося її життя після закриття Ukrainians

26.03.2018 09:35

У 2017-му, коли в Україні заблокували російські соціальні мережі Вконтакті й Однокласники, тернополянка Олександра Струмчинська почала розробляти власну українську мережу Ukrainians.

За дуже короткі терміни вона ставала все популярнішою, проте стати конкурентом Фейсбук, як обіцяли її творці, Ukrainians не вдалося. Засновниця повідомила, що припиняє роботу над проектом. Тоді на адресу Олександри полилося багато негативної критики.

За дуже короткі терміни вона ставала все популярнішою, проте стати конкурентом Фейсбук, як обіцяли її творці, Ukrainians не вдалося. Засновниця повідомила, що припиняє роботу над проектом. Тоді на адресу Олександри полилося багато негативної критики, пише  “Галас”.

– Олександро, всіх цікавить, як склалося твоє життя після закриття Ukrainians?

– Після закриття Ukrainians я продовжила наполегливо працювати в напрямку соціальних мереж. Досить нелегко було робити вибір серед пропозицій, які я отримала в перші ж дні від інших подібних проектів, які реалізовують в Україні та за її межами ( таких було близько 30-ти). Я вибрала інноваційність, відповідальність та спільне бачення – працюю на проектом соціальної мережі єСвоє.

Насправді, підтримки виявилось набагато більше ніж критики. Але серед маленьких порцій негативних емоцій користувачів я знайшла для себе багато корисних порад, які використовую зараз і ще зрозуміла, що “диванні експерти” – рушій негативу, який я на щастя не приймаю. Далі рухатись допомогла наполегливість та бажання досягати поставлених цілей.

– Чи можна детальніше про “єСвоє”? Який досвід приніс цей етап?

– На даному етапі вдається втілити усе задумане. Основна увага зараз зосереджена на розробку самої соціальної мережі, як корисного продукту. Цей проект дає прекрасний досвід витривалості, оскільки він водночас дуже сильно подібний до попереднього проекту за технологією просування і з іншого боку кардинально відрізняється за функціоналом, вимагаючи затрати більшої кількості часу для реалізації.

– Чим нині живеш, якими ідеями, проектами?

– Живу соціальними мережами – живу в соціальних мережах.

– Що головне у житті молодої людини, на твою думку? Чого не вистачає, аби бути щасливими? Що для тебе щастя?

– На мою думку, головне в житті молодої людини – розвиток, постійне навчання. Я щаслива, бо я роблю те, що люблю і я люблю те, що роблю!

– Чому віддаєш перевагу в житті – захопленням, роботі, сім’ї, дружбі?

– Надаю перевагу роботі та саморозвитку. Декілька тижнів тому закінчила навчання у Тернопільській Бізнес Школі в якій здобула інструментарій, сміливість, самоусвідомлення та насправді ґрунтовні знання, які я одразу ж застосовувала і продовжую застосовувати на практиці. Працюючи з власними проектами – соціальною мережею єСвоє, авторською майстернею шоколаду ProstoChoko та SMMS-studio (компанія, яка займається посуванням бізнесу в соціальних мережах а останні декілька місяців ще й навчанням). Люблю ділитись власним досвідом, проводити тренінги та майстер класи. Інші хобі – біг, настільний теніс, караоке.

– З яким містом плануєш пов’язати своє життя?

– Рідним завжди буде Тернопіль. Фізично зараз проживаю в Києві.

– Що побажаєш тернополянам?

– Бажаю тепла в ці ще трішки холодні дні! Теплих приємних емоцій від прочитаної статті і любові! Любіть те, що робите! Робіть те, що любите!

Спілкувалася Наталія Червак, “Галас”.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Недавні записи
Мета