04 жовтня 2022 року
12:44:02

Тернопіль і Тернопільщина

Тернополян запрошують зіграти в особливий вид монополії

17.10.2019 19:30

Автор: Вікторія Отаманчук

Ми думаємо, що різні, неповторні, непередбачувані. Воно то так, але…

Для науки немає нічого унікального. Вона для всього, чи майже всього, має пояснення. Отак і з нами.

Ще наприкінці 60-х литовська вчена Аушра Аугустінавіче всіх людей поділила на 16 соціотипів. Між собою вони різняться стилями мислення, поведінки, світосприйняття, побудови стосунків, кар’єри тощо. Визначити свій соціотип, означає дізнатись все про свої слабкі й сильні сторони, сприйняття й трактування інформації, таланти.  А знаючи, який соціотип найбільше підходить вам для створення сім’ї чи введення спільного бізнесу, до якого належить ваш начальник, колега, приятель чи дитина, вам буде в стократ легше керувати власним життям та вдасться уникнути купи конфліктів і помилок. 

Зрештою, випробувати себе в стосунках з іншими соціотипами зможете вже 18 жовтня о 17.00, зігравши в «СОЦІОНІЧНУ МОНОПОЛІЮ» в Центрі психології Тетяни Білінської, що на бульв. Т. Шевченка, 1, приміщення 19 (вхід із двору «Бункермуз») 

Приходьте самі й друзів приводьте! Де ви ще зможете схрестити мечі з «Наполеоном», перевершити «Єсеніна» чи підкорити «Дон-Жуана»? 

До того ж, тільки 18 жовтня ви матимете унікальну можливість пройти психодіагностику в професійного психодіагноста, популярного в Україні психолога, кандидата наук Тетяни Білінської.

Для участі в грі не потрібно ніяких особливих знань (із соціоніки). Потрібні лише бажання, настрій і 400 грн.

УВАГА !!! 

Кількість учасників ОБМЕЖЕНА (до 6 осіб), тому попередній запис – обов’язковий! Реєстрація за тел./VIBER: 0684291755 – Оля

До слова:

«СОЦІОНІЧНА МОНОПОЛІЯ»це пізнавальна настільна гра, яка не лише подарує вам веселе проведення часу в компанії, а й, зокрема, ознайомить із секретами успішної самореалізації, що, безумовно, знадобляться вам у житті. Профорієнтаційний компонент гри опирається на вчення про психологічні типи, і кожен її учасник матиме можливість ознайомитися із особливостями свого психотипу (соціотипу).

Здобуті під час гри знання засвоюватимуться легко, бо нову інформацію гравці зможуть застосовувати уже тут і зараз. Учасники гри досягатимуть різних цілей: одні будуть легші, інші – важчі. Тому гральний процес поділяється на етапи, кожен з яких по-своєму інформативно цінний:

  • На першому етапі гравці ознайомляться із сильними сторонами свого соціотипу і зможуть закріпити ці знання практично, граючи заробляючи.
  • На другому етапі гравці будуть проінформовані про здібності інших соціонічних типів, тобто дізнаються хто у чому сильний, і також зможуть застосувати ці знання практично (у грі).
  • На третьому етапі гравці дізнаються про відмінності у світоглядах різних соціотипів і те, серед яких соціотипів шукати однодумців.
  • На четвертому етапі гравці вчитимуться підбирати власну команду соціотипів, орієнтовану на роботу в певній, тій чи іншій професійній сфері.

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета