03 жовтня 2022 року
02:42:31

Тернопіль і Тернопільщина

Тернополянина заледве не зажерли безпритульні собаки

01.08.2016 06:36

Історія, що оповів тернополянин Олег на сайті міськради, нагадує кадри із фільму жахів.

 

  • “29 липня повертаючись з роботи на велосипеді, рухаючись по вул.Курбаса був несподівано, жорстко атакований безпритульними собаками, – пише чоловік . – Вони були величизних розмірів. Тварини кидались у ноги намагаючись вкусити. На додачу з території гаражів, що на Курбаса. вибігла ще одна зграя собак, і тут я подумав, що мені кінець. Собаки були готові мене роздерти. Не знаю чим все це могло б закінчитись, якби не водій, що почав відлякувати їх звуковим сигналом, що дало мені час та можливість зманеврувати і на всіх парах втекти.  Цікаво, що могло би статись, якби цим бродячим тварюкам заманулось би напасти на дітей”.

Нагадаємо, що на вуличних собак скаржилась міському керівництву і Ніна Пуш. У березні вона навіть надіслала електронну петицію на портал Єдиної системи місцевих петицій. 

  • “Будь ласка, приберіть бездомних собак з вулиць міста!!! По вулицях Громницького, Кривоноса проживає 2 великі шайки собак. Вони гавкають на проїзджі машини, пішоходів!!!! Тут 2 школи і 4 садочки!! Страшно водити дітей!!”, – просила.

Петиція отримала підтримку тернополя і була розглянута. Ось яку відповідь отримала пані Ніна:

“Повідомляємо, що відповідно до Закону України “Про захист тварин від жорстокого поводження» регулювання чисельності безпритульних тварин, що не утримуються людиною, але перебувають в умовах, повністю або частково створюваних діяльністю людини здійснюється методом біостерилізації, або біологічно обґрунтованими методами, а в разі неможливості їх застосування – методами евтаназії.

Роботи з регулювання чисельності безпритульних тварин у місті, виконує ТзОВ “ЗООЦЕНТР” (м. Тернопіль, вул. Живова, 19, офіс 21 тел. 40-07-43), яке відповідно до звернення, виїжджає на місце та здійснює необхідну роботу.

Спеціальний автомобіль оснащений переносними клітками для транспортування виловлених тварин, шпріцметом і іншим медичним обладнанням. Спільно з ветеринарними працівниками проводиться стерилізація, вакцинація тварин від сказу, оброблення протиблошиними та протиглисними препаратами.

Одночасно зазначаємо, що у с. Дичків Тернопільського району функціонує Центр стерилізації та тимчасового утримання безпритульних тварин, де періодично перебуває біля 60 безпритульних собак.

Додатково інформуємо, що ТзОВ “ЗООЦЕНТР” спільно з громадською організацією, яка здійснює діяльність в сфері захисту тварин, активно проводять інформаційно – роз’яснювальну роботу серед населення щодо можливого прилаштування безпритульних тварин.

З метою виконання піднятого питання повідомляємо, що вищевказана організація виїжджала на зазначену територію, однак наявні тварини виявились стерилізованими, тому, повторно буде здійснено виїзд для виконання необхідної роботи”.

 

 

 

 

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета