25 травня 2022 року
02:57:17

Тернопіль і Тернопільщина

“Сподіваюся, що ці пікніки будуть імпульсом для молодих та перспективних науковців” – Леонід Бицюра

25.05.2018 11:54

Сьогодні у Центрі науки Тернополя відбулася конференція, темою якої були наукові пікніки, як відбудуться у Тернополі вже шостий рік,  27-го травня на Театральній площі міста.

 

Знаковим є те, що конференція відбулася у приміщенні Центру науки Тернополя . Оскільки він був створений після проведення п’ятьох наукових пікніків. Власне науковці, які працювали над проектом наукових пікніків,  вибороли перемогу та в рамках громадського бюджету отримали кошти на створення Центру науки Тернополя.

Першому слово надалося заступнику міського голови Леоніду Бицюрі, який зробив багато для створення цього проекту.

“Наукові пікніки пройшли великий шлях. Ця приватна ініціатива переросла в загально міську і навіть державну,- каже Леонід Бицюра. – Я сподіваюся, що ці пікніки будуть імпульсом для молодих та перспективних науковців. У неділю на пікніку відбудеться дуже цікавий формат на якому відвідувачів зможуть побачити і самим спробувати провести різні експерименти та досліди”.

Наукові пікніки також запрошують гостей із п’ятнадцяти різних міст України. У 2015 році Наукові пікніки відбувались лише у п’яти містах України, а у 2018 році заплановано проведення вже у двадцяти двох містах. Пікніки набирають оборотів  не лише по великих містах України, а й по областях, особливо активно по Тернопільській.

Велика подяка організаторам цих пікніків. Які шість років тому, невеличкою групкою людей змогли зацікавити велику масу людей, – каже начальник відділу сім’ї та молоді Тернопільської ОДА. – Ці пікніки розрослися на стільки, що вже на цей шостий рік приходить дуже багато людей, які готові та хочуть поділитися своїми знаннями, вміннями. Найголовінша місія виконана – зацікавити дітей та молодь до такої діяльності.

Засновниця Центру науки Христина розповідає, що метою пікніків є інформування тернополян.  

Наприклад по очищенні ставу будеВасиль Васильович, який займається цим. І покаже ті водорості про які так багато говорять тернопільські ЗМІ.

На Наукові пікніки також прийдуть представники Водоканалу, які покажуть та розкажуть багато цікавого про воду. Також цього року вперше впроваджуються дикторії, темою яких буде вода.

Аліна Жайворонко.

Фото авторки.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета