29 травня 2022 року
08:50:31

Тернопіль і Тернопільщина

“Взаємодія міст – основа підвищення конкурентоспроможності держави “ — заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра

18.06.2018 19:12

У Центрі наук Тернополя 18 червня відбувся  Ukraine UrbanTalks Львів & Тернопіль.

 Дружній діалог та пошук дотиків партнерства між містами розпочався із …невелчикого брифінгу міського голови Львова Андрія Садового та заступника міського голови Тернополя Леоніда Бицюри. 

“Дуже важливо, щоби міста співпрацювали одне з одним у нашій країні,  – зауважив Андрій Іванович. –  Дуже важливо, щоби громадські діячі знали одне одного. Дуже важливо, щоб ми з вами будували будівлі, які будуть пам`ятками архітектури ХХІ століття. Тому, власне, ми і пропонуємо спільну дискусію в рамках UrbanTalks , де ми розказує про наші кроки стосовно будівництва стратегії міста,  де ми розказуємо, про ті будівлі, які ми збудували чи плануємо збудувати”. 

“ Кожне місто в Україні має свій список проблем і тих питань, з якими стикається, – зазначив Леонід Олексійович. –    Але насправді він доволі типовий. Всі ми стикаємось з питанями тарифоутворення, утилізації сміття,  орагінзації, наприклад, оплати за громадський транспорт, простору. освіти, медицини, будівництва і так далі. У когось є свої успішні проекти в одній гаузі, у когось – в іншій, а такий ось діалог, співпраця, активізація, пришвидчення обміну інформації,  дозволяє підняти конкурентноспроможність міст, а вцілому – підняти конкурентноспроможність власне нашої держави. Обмін досвідом між містами — це, як мінімум, побудова трансмісії успішних практик, економія часу та уникнення багатьох помилок”. 

Якісним прикладом співпраці на думку  Леоніда Бицюри може слугувати обмін практикою організації безготівкових розрахунків за транспортні перевезення. Нині  Вінниця, Житомир, Рівне, Кропивницький зацікавились нею.  Львів — не виняток. А ще Андрію Садововму, як зізнався, у Файному сподобалась кава та мудрі, гречні люди.

“Чесно кажучи, якщо проаналізувати, що буде через 20 років, думаю, що оцей зв`язок Тернопіль -Львів буде ще ближчим, – констатував. – Взагалі українські міста, Україна повинна бути єдиною. Треба єднати Україну. А як її єднати? Люди повинні між собою комунікувати, спілкуватись”.

Звісно, що ідеально  – очі в очі. Однак, задля економії часу і завдяки сучасним технологіям –  можна й в он- лайн режимі” – зауважив Леонід Бицюра та запропонував запровадити формат електронного конгресу для обміну успішними управілінськими практиками.

Н. Т.

 
Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета