18 січня 2022 року
02:00:00

Тернопіль і Тернопільщина

У тернопільських тролейбусах впровадять європейське ноу-хау

20.04.2016 07:39

Нові безконтактні картки для тривалого користування, повідомляють у КП “Тернопільелектротранс, дозволять пасажирам економити на проїзді від 12% та більше.  Таке ноу-хау запровадять уже зовсім скоро. Користуватися місячними проїзними можна буде поруч зі звичайними квитками.

Оскільки нинішні місячні проїздні квитки, вартістю 223,2 гривень, попиту не мають, КП«Тернопільелектротранс» разом із міською радою вирішили ввести закордонну інновацію у вигляді безконтактних карток, що нагадують банківські.

“Ми пропонуємо варіант, який дає нам можливість система АСОП та ОП, а саме – створити проїзні квитки тривалого користування у вигляді безконтактних карток.  – каже начальник сервісного відділу обслуговування АСОП та ОП служби руху КП «Тернопільелектротранс» Тетяна Фурман. – Дана картка буде запрограмована на два види місячних проїзних – громадський та пільговий (студентський та учнівський). У кожному з них будуть чотири типи проїзних квитків: «Економ» (включає 46 їздок), «Стандарт» (60), «Преміум» (90), «Безліміт» (необмежена кількість їздок). Система розроблена таким чином, що, у залежності від обраного пакета, пасажир економить на проїзді в середньому 15%“.

Картки будуть неперсоніфіковані, тобто їх за бажанням можна передавати будь-кому . Більше того, під час однієї їздки таким квитком можуть скористатися кілька чоловік, відповідно з картки буде знято певну кількість їздок. Термін дії подібних проїзних квитків обмежується 30 днями, а їздки не переносяться на наступний місяць. Разом з тим, важливо, що місяць рахуватиметься не з 1-го числа, а з дня придбання або поповнення проїзного квитка тривалого користування.

Кожен пасажир може на власний розсуд вибрати той чи інший тип проїзних квитків.

До прикладу, проїзний «Економ», кажуть у КП «ТЕТ», зручний для тих осіб, які їздять зазвичай на роботу і з роботи. Місяць у середньому має 21 робочий день, відповідно людина здійснює 42 їздки плюс одна-дві – на вихідні. Картка типу «Стандарт» зручна для осіб, які активно пересуваються по місту не лише під час робочого дня, а й після роботи, картка «Преміум» підійде для активних людей, які багато їздять громадським транспортом протягом усього тижня, в тому числі на вихідні. А пакет «Безліміт» зручний для організацій, чиї працівники по кілька разів на день переміщаються з однієї частини Тернополя в іншу. Особливо популярними нові картки мають стати для тих студентів, які навчаються у вузах, корпуси яких розкидані по всьому місту.

Зауважимо, що право на проїзд за такою карткою дасть не лише її наявність. Підтвердженням права на проїзд є разовий квиток, видрукуваний за допомогою валідатора з інформацією про факт зняття їздки з картки. У випадку відсутності разового квитка, проїзд вважається неоплаченим.

Придбати або поповнити картки буде можливість у понад 15-ти пунктах продажу, які розмістять по місту.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета