22 травня 2022 року
02:07:13

Тернопіль і Тернопільщина

На Тернопільщині переймаються проблемами вимушених переселенців

26.04.2015 07:03

Дата: 26.04.2015

Міжвідомчий районний координаційний штаб з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції на своєму  засіданні, яке провела виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Руслана Кушнір, проаналізував стан звернень тимчасово переміщених громадян до організацій та установ системи соціального захисту Лановеччини.

За інформацією, наданою Лановецьким районним сектором управління державної міграційної служби України в Тернопільській області в Лановецькому районі зареєстровано 76 внутрішньо переміщених громадян, з них: 6 осіб – із попередньою реєстрацією місця проживання АР Крим, 70 осіб – з зони проведення АТО.

До управління Пенсійного фонду України в Лановецькому районі звернулось 25 внутрішньо переміщених осіб (24 – із зони проведення АТО, 1 – із АР Крим). Усіх взято на облік в управлінні Пенсійного фонду  України в Лановецькому районі для виплати пенсії.

Одна громадянка звернулась до Лановецького відділення Збаразької міжрайонної виконавчої дирекції Тернопільського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності з м. Луганськ щодо виплати допомоги по вагітності і пологам, станом на 05.03.2015 року допомога призначена та виплачена.

На обліку в районному центрі зайнятості знаходиться 8 внутрішньо переміщених осіб, з них 7 внутрішньо переміщеним особам надано статус безробітних та призначено виплату допомоги по безробіттю, одну внутрішньо переміщену особу працевлаштовано.

Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться постійний моніторинг потреб даної категорії громадян. За допомогою до Центру звернулося 34 внутрішньо переміщені сім’ї, яким було надано необхідну допомогу (одяг, інформаційні послуги), видано 2 шкільних ранці дітям шкільного віку, які перемістились з зони проведення АТО.

В управління соціального захисту населення Лановецької райдержадміністрації за призначенням державних соціальних допомог та компенсацій звернулися 12 осіб, які перемістилися з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, усім призначено та виплачуються соціальні допомоги.

На обліку в Управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації зареєстровано 76 внутрішньо переміщених осіб, з них працездатних осіб -31 , дітей – 16, інвалідів – 6, пенсіонерів – 23 (одна пенсіонерка знята з обліку у зв’язку зі смертю).

52 внутрішньо переміщені сім’ї звернулись в управління соціального захисту населення райдержадміністрації щодо взяття на облік, як осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, з них дві сім’ї повернулися на звільнені території, одна особа померла.

44 переселеним сім’ям призначено щомісячну адресну допомогу для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

Одній особі призначено щомісячну допомогу у зв’язку з обмеженням споживання продуктів харчування  місцевого виробництва та компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, компенсацію за шкоду заподіяну здоров’ю та допомогу на оздоровлення, у випадку звільнення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

За інформацією поданою відділом освіти районної державної адміністрації в районі 16 дітей-переселенців охоплено освітніми послугами, з них: 10 дітей зараховано до загальноосвітніх шкіл, 6 дітей влаштовано в дошкільні навчальні заклади району.

Особам, які звернулисьбезпосередньо до координаційного штабу (9 осіб) забезпечено соціальний супровід та надано гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування, меблів, постільної білизни, одягу, деяких побутових приладів, надано інформаційно-консультативні послуги.

Джерело

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета