17 серпня 2022 року
04:37:48

Тернопіль і Тернопільщина

За тернопільськими авто стежитимуть зі супутника?

23.06.2015 13:37

23.06.2015

Один із простих, але перевірених засобів, який зможе захистити від викрадення автомобіля або крадіжки з авто – послуга GPS. Державна служба охорони пропонує комплексне вирішення систем охорони автотранспорту та вантажоперевезень, а це дає змогу спостерігати за рухомими об’єктами з використанням технологій супутникової навігації GPS, мережі GSM-900/1800 та радіозв’язку по всій території України та поза її межами.

Технічні можливості системи можна використовувати як на транспортних засобах великих підприємств, так і на приватних авто. Власники матимуть нагоду ефективно контролювати та координувати переміщення транспортних засобів і розраховувати на невідкладну допомогу в критичних ситуаціях.

ДСО пропонує такі послуги:

– централізоване спостереження за транспортом у режимі реального часу;

– визначення місцезнаходження автотранспортного засобу на території України з точністю до 10 м;

– перевірка історії маршрутів транспортних засобів, підрахунок швидкості руху та довжини пройденого шляху;

– підключення до будь-яких автомобільних систем виведення на пульт інформації про роботу, стан і цілісність транспортного засобу;

– дистанційне блокування систем автомобіля в разі його викрадення;

– мобільне озброєне реагування на спрацювання систем сигналізації.

Фахівці технічної служби ДСО встановлять у Вашому автомобілі системи охоронної і тривожної сигналізації, протиугінні пристрої та обладнання супутникової навігації GPS. Монтаж, налагодження й підключення до пульту централізованого спостереження здійснюються впродовж 1-2 діб, залежно від обраного типу обладнання.

Охорона забезпечується шляхом пультового спостереження за пересуванням об’єкта в реальному часі й станом засобів охоронної та тривожної сигналізації, встановлених у автомобілі. У критичних ситуаціях водій може скористатися дистанційною тривожною «кнопкою» для виклику груп реагування ДСО і ДПС. У разі потреби можуть бути дистанційно заблоковані системи трансмісії та запалювання транспортного засобу.

При надходженні тривожного сигналу на пульт централізованого спостереження оператор повідомляє про це власника авто і спрямовує до об’єкта охорони найближчу з груп затримання ДСО, що чергують у цій зоні, а за потреби – і групи реагування та патрулі ДПС, які здійснюють переслідування та блокування транспортного засобу, забезпечують виявлення, переслідування та затримання злочинців. Результати виїзду повідомляються до чергової частини підрозділу ДСО та власникові автомобіля.

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Недавні записи
Мета