22 вересня 2021 року
06:22:19

Тернопіль і Тернопільщина

До Тернополя з’їхались науковці із семи країн. Що трапилось?

11.05.2016 13:55

До Тернопільського національного економічного університету з’їхались науковців з США, Канади, Франції, Польщі, Румунії, Чехії, Білорусі. На найстарішому факультеті обліку та аудиту розпочала роботу IV Міжнародна науково-практична конференція “Стан і перспективи розвитку обліково-інформаційної системи України”.

 

Стартувала вона традиційно зі славня  університету. Відтак слово тримав проректор з наукової роботи вишу, доктор економічних наук, професор Зеновій-Михайло Задорожний. Він наголосив на важливості теми, що запропонована до обговорення, окреслив основні віхи розвитку вітчизняного обліку, наголосив на важливості розробки загальнонаціональної концепції, а також реформуванння системи підготовки облікових кадрів різних рівнів.

Ми зараз живемо в доволі непростий час, в умовах жорсткої конкуренції людей, галузей, підприємств, країн. Ми зобов’язані робити все, для того щоб рухатись вперед, розвиватись, вдосконалюватись, розв’язувати задачі, що ставлять перед нами сучасні суспільство, економіка, бізнес, – зазначив у вітальному слові заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра. – Цьогоріч Україна відзначатиме 25-ту річницю Незалежності, а питань й досі залишається більше, ніж відповідей. У різних галузях. Облік – це один з найбільш важливих функцій управління. Тому у  вдосконаленні законодавчої та нормативної бази вітчизняного обліку, здісненні високоякісного та професійного перекладу на українську мову міжнародних стандартів бухгалтерського обліку та фінансової звітності, налагодженні підготовки фахівців нам украй необхідні зрушення. Я впевнений, результатом нинішньої конференції стануть шляхи розв’язання проблем, котрі назріли давно”.

Леонід Олексійович також передав учасникам конференції вітання від міського голови Тернополя Сергія Надала та зізнався, що радий з того, що на базі ТНЕУ, його альма-матері, розвиваються наукові школи, котрі об’єднують експертів зі світовими іменами. 

Також заступник мера зазначив, що цей рік для ТНЕУ ювілейний подвійно: виш відзначатиме своє 50-ліття, а факультет обліку та аудиту – 45. 

Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930