07 липня 2022 року
00:59:07

Тернопіль і Тернопільщина

Як служиться тернопільським нацгвардійцям на Донеччині?

21.02.2015 12:37

Дата: 20.02.2015.

Земляків-нацгвардійців, які охороняють стратегічний об’єкт поблизу Донецька, провідали правоохоронці Тернопільщини під час проведення чергової ротації на Схід України. Бійцям привезли продукти, теплий одяг та інші необхідні речі.

– Наше завдання – здійснювати охорону газорозподільної станції, – розповідає старший інструктор Національної гвардії Тернополя Олександр Коротюк. – Поки тут тихо. За місяць часу тут ще не було ніяких надзвичайних ситуацій. Забезпечені ми також усім добре.

Привезли правоохоронці нацгвардійцям і подарунок від місцевого підприємця Василя Романовича. Чоловік уже неодноразово допомагав бійцям одягом, матрацами, продуктами харчування.

Цього разу, поспілкувавшись з захисниками, він вирішив передати надзвичайно потрібний на посту сучасний бінокль. Відтепер, переконані хлопці, вони зможуть здалеку помітити ворога.

Наймолодшому бійцю, який несе службу в підрозділі Нацгвардії, дев’ятнадцять. Це син начальника управління кадрового забезпечення УМВС України в Тернопільській області Василя Крайника – Ігор. За плечима хлопця – армійська служба в лавах Нацгвардії. Далі – підписання військового контракту. Ігор – мастер спорту по боксу.

– Служба проходить добре, легше, звичайно, коли немає морозів. Часом чути постріли. Найбільше хочеться побачити рідних. Передав би вітання своїй коханій дівчині Христині, моїй любимій мамі та братові. Тата вже побачив – і стало легше. Прошу рідних не хвилюватися, все буде добре і скоро я буду вдома.

Вдячні нашим бійцям і місцеві мешканці, зокрема оператор газорозподільної станції Валерій Петренко. Чоловік каже, що з приїздом хлопців, стало спокійніше і безпечніше. Він пригадує, що усі страхіття розпочалися ще в травні 2014 року. Почався хаос та безвладдя. Їх не зачіпали, оскільки газ потрібен був.

– Хай тернопільські бійці  будуть поруч з нами, не хочеться, щоб вони звідси їхали. З ними спокійніше навіть, незважаючи на обстріли.

Єдине бажання місцевого населення – це мир. Люди щодня прокидаються з надією, що більше ніколи не почують пострілів та вибухів.

Підтримують наших бійців у зоні проведення антитерористичної операції подарунки від найменших українців – це листи, обереги та малюнки. Борису Річняку, бійцю Національної гвардії, на день Святого Валентина зробили найцінніший подарунок дружина та донька.

– Надіслала мені донечка з дружиною валентинку з привітаннями. Дуже приємно, ви не повірите, але такі слова та листи піднімають дух. Коли після служби приходиш, дуже приємно його читати і вдень, і ввечері, приємно бачити, що дома чекає дружина і донька.

Приїжджали до бійців волонтери, які також привезли листи від учнів Ланівецького району. Зворушив хлопців вірш про Україну, написаний другокласницею Терезою. Діти просять правоохоронців бути обережними і повернутися додому живими та неушкодженими, повідомляє прес-служба УМВС в Тернопільській області.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Недавні записи
Мета