26 червня 2022 року
16:47:24

Без категорії

Тернопільські громадські активісти про смерть Нємцова та Чечетова

28.02.2015 14:59

{jcomments off}

Дата: 28.02.2015

Вбивство російського опозиціонера Бориса Нємцова, самогубство екс-регіонала Чєчєтова.

TopNews поцікавився думками громадських активістів щодо того, кому вигідна смерть цих політиків та хто міг би бути замовником.

 

Володимир Ханас, блогер:

“Мій викладач мікробіології любив повторювати “Все , що невидиме, а особливо – незрозуміле, завжди здається підозріливим”.

Щодо Чечетова – то тут зрозуміліше – він ніколи не був самостійною фігурою у політиці. Але попри те володів інформацією, прийнаймні, про тих, хто уповнуважував його “диригувати”. Навіть, коли самогубство було його добровільним рішенням – над ним тяжів “замовник” чи “замовники” його дій. Отже –  так, чи інакше він став жертвою колишніх “соратників” та працедавців.

Щодо Нємцова – тут ситуація складніша. Нємцов був достаньо самостійною фігурою, попри те, що мав широке коло знайомств в т. ч. і серед оточення Путіна.
Особисто для мене – істерія кремлеботів про “сакральну жертву ідіотські коментарі російських пропагандистів про українські та американські сліди ” – є прямим підтвердженням версії, що замовником, а може, й свідком вбивства був Путін. А от діапазон варіантів – чому це сталося саме вчора – достатньо великий. Думаю, що версії про те, щоб таким чином відволікти увагу світу від Надії Савченко, чи спроба використати вбивство для “розрулювання” ситуації в Донецьку – не є аж дуже нереальними. Хоча, хто його знає, що там в неадекватному мозку російського керівника та його чекістського оточення? Власне, що Путін – безжалісний вбивця – було відомо і до смерті Нємцова”.

 

Святослав Журовський, ІТ-технолог:

“Коли дізнався про Нємцова, хотів сьогодні скинути повідомлення зранку своїм “ватним” знайомим, що від рук кривавої хунти не загинув жодний опозиціонер, а тут новина про “деригента”. Вже не відсилав, все одно ж не повірять в самогубство. Але це так, лірика.

За останніх кілька днів новини про долар, масові психози в магазинах, ряжені мітинги під Нацбанком, Гонтарєву, Чечетова, Нємцова… повністю заглушили інформаційний простір і всі забули про головне. Таке враження, що війна закінчилась.

Чєчєтов був надійним гвинтиком механізму Януковича, ідеальний виконавець без емоцій та ідеології. Вдавати з себе в’язня совісті мабуть вже не було сенсу, та і доказів відсутності тієї совісті було предостатньо.

Щодо Нємцова, то я процитую відомого блогера і бійця АТО Дмитра Резніченка: “Якщо Нємцова вбив Путін, значить, у Путіна погані справи, бо політичне вбивство – це крайня міра, крок відчаю. Якщо Нємцова вбили американці чи інші спецслужби, у Путіна справи ще гірші, ніж передбачає п.1, бо, значить, ним займаються, при чому міцно і в методах себе не обмежують. Якщо Нємцова вбили ентузіасти-новороси, які хотіли покарати “зрадників і запроданців” перед “маршем п’ятої колони”, у Путіна справи навіть гірше, ніж за п.1 і п.2., бо він не контролює ситуацію у власній країні.”

 

Олександр Башта, громадський діяч, політик:

“Борис Немцов. Нічого дивного, принаймі для мене. Питання: чому тільки зараз, а не раніше ? чому не якийсь “нещасний” випадок, а так зухвало? Хоча зухвалість, то якраз риса москаля.

Чечетов. Та і хрєн з ним. Лайном одним менше. От якби ще хтось з ним за компанію … і так кожну ніч на протязі хоч би місяця. “Він чи його ?” – а яка у тому різниця ? Кравченко у себе 2-3 рази стріляв, і що нам з того ? Все одно за 5 років янукович до влади прийшов”.

 

 

 

 

 

 

{mp3}abort1{/mp3}

Лілія Мусіхіна, волонтер:

“Щодо Нємцова… Не думаю, що це розбудить Росію. Не хочу бути цинічною, тому краще промовчу.

Про Чечетова? Може, й справді совість замучила. Отже вона в нього таки була. Просто відключалась на час, коли робив гидоту”.

{jcomments on}

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Недавні записи
Мета