Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Учені довели існування Бога

on .

Відомий член наукового співтовариства Мічіо Каку, фізик-теоретик, один із розробників теорії струн, нещодавно заявив, що знайшов докази того, що існує Вища Істота, яка керує всім.

 

Мічіо Каку обіймає посаду професора теоретичної фізики у коледжі та університеті міста Нью-Йорк. Його технічні книги з фізики є обов’язковими у всьому світі для аспірантів найважливіших лабораторій з фізики. Каку часто з’являється в американських ЗМІ, як коментатор-фахівець, інформує "Католицький оглядач".

На його думку теоретичне існування частинок, відомих як елементарні піврадіальні тахіони (primitive semi-radius tachyons) є серйозним аргументом на користь існування Бога.

Тахіони — гіпотетичні частинки, що рухаються із швидкістю, більшою за швидкість світла у вакуумі.

Після теоретичних досліджень Каку заявив, що фізичну реальність, у якій ми живемо, можна описати чимось подібним, як Матриця з однойменного фантастичного фільму. «Я прийшов до висновку, що ми живемо у світі, який функціонує за правилами, створеними зовнішнім розумом» – заявив вчений.

Каку також заявив, що у нашому світі немає жодної випадковості, а все підкорюється строгим правилам.

На його думку тільки існування Бога може пояснити такий стан речей: «Мені абсолютно ясно, що ми існуємо у плані, який регулюється правилами, які були створені універсальним розумом, а не випадковістю».

Каку вважає, що Бог є дуже оригінальним математиком, і роздумує Він музикою.

«Я переконаний, що Божий Ум створює музику, яка є музикою струн, що звучить в 11-вимірному просторі», – твердить відомий фізик-теоретик.

Теоретичні роздуми Каку неймовірно перегукуються з думкою Отців Церкви про Бога, як Композитора Всесвіту та з твором Дж. Р.Р. Толкіна «Сильмариліон».

 

Comments  

 
#42 Сашко 2017-10-03 12:55
Оксана, українською можна і так, і так:
- http://sum.in.ua/s/vchenyj
- http://sum.in.ua/s/uchenyj
 
 
#41 Вікторія 2017-06-23 19:03
Я думаю що цe чудово коли наука і християнство співпрацюють на користь всім: і віруючим християнам, і людям-плюраліст ам і навіть атeІстам.
 
 
#40 Suffragator 2016-06-21 20:38
Если ничто никуда не девается и ниоткуда не берётся — то всё:

уже было, есть и будет.?Другими словами:

если ничто никуда не исчезает, то

все и всё — есть Бог.?Коли ніщо нікуди не зникає, то всі та все — вже були, є та будуть.?Другими словами:

коли ніщо нікуди не зникає, то все та всі — є Бог.?
 
 
#39 Николай Игнатьевич П 2016-06-21 15:42
Я, как изобретатель-ис следователь, свою работу уже сделал: открыл «Принцип зеркальной симметрии Плавюка в электромагнитны х процессах», из этого принципа вытекает очень важное природное физическое явление антоним «правилу Ленца», которое я назвал «правилом Плавюка». Физические эксперименты показывают, что когда действует «правило Плавюка», то ротор электрогенерато ра не тормозится магнитным полем статора, как это происходит при действии «правила Ленца».


С уважением, изобретатель-ис следователь Николай Игнатьевич ПЛАВЮК!

Мой адрес: ул. Орлика, 3/1, г. Вижница, Черновицкая область, Украина, 59200

Мой e-mail:

Мой тел. +38 0973153142
 
 
#38 Майя 2016-06-20 13:24
Читайте Закон Божий и найдете ответ на все вопросы. БлагоДарю.
 
 
#37 редакція 2016-06-20 11:45
згідно з правилами, на початку речення завжди - голосна, тож правильно таки учені
 
 
#36 Оксана 2016-06-20 11:12
по-украински правильно пишется "вчені", а не "учені".

по сабжу: возможно, Мичио прав. Хокинг тему обходит стороной, но что-то таки знает.
 
 
#35 Vitya 2016-06-20 11:00
Бозон Хіггса тоже в свій час був теоретичною прикідкою. А зараз довели і присудили премію Нобеля. Бранна і суперструнна теорії на даний час теорії... А завтра світила з ЦЕРНу їх доведуть, то чому Ви смієтеся з теорій Каку?! Ви розумніші за нього чи просто любите погавкати як Моська на Слона?!
 
 
#34 Мирон 2016-06-20 10:58
Яка в нас може бути культура? Коли таке невігластво пише допис, не вміючи без мотюка написати речення з 3 слів.Воно не думає про людські цінності,про свою гідність. У них і клички відповідають розвитку.Мавпа вона ів Африці мавпа.
 
 
#33 ира 2016-06-20 10:57
Странно, что ученый и скатывается к мистике, а не к науке. Куда проще все "пробелы" пояснить умыслом бога, а не заняться серьезной научной работой.
 

Додати коментар

Новые игры Alawar.