Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Тернополяни радіють звістці: полонені українці повернулися додому

on .

Сьогодні, 7 вересня, за схемою «35 на 35» відбувся обмін полоненими між Росією та Україною. Унаслідок обміну на свободу вийшли 24 полонених українських моряки, а також ще 11 політв'язнів, зокрема і режисер Олег Сенцов, повідомляє «Радіо Свобода».

Літак з українцями вилетів з російського аеропорту "Внуково" і приземлився в "Борисполі" близько 14 години. Полонених у Києві зустрічав президент Володимир Зеленський, керівництво держави, а  також рідні.

Список українців, що повернулися на Батьківщину опублікувала «Українська правда».

 

"Вони повернулись! 24 полонених моряки та 11 в’язнів Кремля, серед  яких  Олег Сенцов!  Вдячний кожному за підтримку та  участь в акціях, що мали на мені привернути увагу світової спільноти до бранців Кремля.  Боротьба триває. У московських тюрмах ще десятки  українців, яких рідні та близькі чекають вдома;  у Кремлівських пазурах досі наш Крим, а на Донбасі не стихає вогонь…  Битва за українців і територіальну цілісність держави продовжується!"– зазначив заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра. 

До слова, у Росію також повернулися 35 пропагандистів та громадян РФ. Україна передала російській стороні керівника "РИА Новости Україна" Кирила Вишинського та фігуранта справи МН17 Володимира Цемаха. 

Додати коментар

Новые игры Alawar.