Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

На Одеському кінофестивалі буде прем’єра повнометражного фільму, знятого в Тернополі

on .

17 липня в рамках національного конкурсу Одеського Міжнародного Кінофестивалю відбудеться прем’єра режисерської повнометражної версії фільму Нікона Романченка «Поза Зоною» з назвою «Тера».

 У травні 2018-го року короткометражний дебют «Поза Зоною» було презентовано на 47-му Київському МКФ «Молодість», де стрічка отримала спеціальну відзнаку журі за «делікатний погляд і особливу інтонацію».

Зйомки фільму були здійснені за підтримки Держкіно України весною 2017-го в  Тернополі за участю й за підтримки Тернопільської кінокомісії і Тернопілсьької міської ради.

Головну роль у фільмі зіграла акторка та співачка Наталя Половинка.

“70-хвилинна повнометражна «Тера» являє собою розширену версію вже відомої 27-хвилинної короткометражки Нікона, «Поза зоною», і хоч подібний спосіб творення вперше задіяний в Україні, для світу це звична річ. Та особливим «Теру» робить те, що, змонтована з відзнятого матеріалу для «Поза зоною», вона зовсім інша за темпоритмом і атмосферою, і режисеру вдалося знайти нові сенси у творі й спонукати глядача до нового, іншого сприйняття створеного ним простору - історія про жінку в чеканні на дзвінок сина фактично отримала нову форму і нове життя, а це вже вражає”, - зазначає Наталя. 

Comments  

 
#1 Цвітана 2018-07-17 14:51
Пишаюсь, що працюю на солодкій кондитерській фабриці ПрАТ "ТерА", що стала майданчиком для зйомок цієї короткометражки!
Бажаю успіху і багатомільйонно го перегляду повнометражці "Тера"!
 

Додати коментар

Новые игры Alawar.