Дата: 21.04.2015
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

У частині Тернополя і 28 та 29 квітня не буде води

on .

Дата: 21.04.2015

У зв'язку з проведенням щорічного планового промивання водопровідних мереж з 00 год 28 квітня по 24 год 29 квітня буде частково припинено водопостачання міста.

Упродовж 21-22 квітня працівники КП «Тернопільводоканал» здійснюють щорічну планову промивку водопровідних мереж.  Крани сухі в споживачів мікрорайонів, що отримують воду з Верхньо-Івачівського водозабору. Зокрема, це мікрорайони  «Дружба», «Березовиця», «Куткіці», «Соняний», «Східний», «Аляска». Та частина міста, що споживає воду з водозабору «Тернопільський», розташованому в с. Біла, - з водою. Та через кілька днів ситуація зміниться. У зв'язку з проведенням щорічного планового промивання водопровідних мереж з 00 год 28 квітня по 24 год 29 квітня буде частково припинено водопостачання міста.

За словами начальника відділу водопровідно-каналізаційних мереж КП «Тернопільводоканал» Ганни Загородної, крани тепер будуть сухими у помешканнях центральної частини міста (в районі вулиць Крушельницької - Живова - Князя Острозького і Старого парку), мікрорайону Новий Світ, промислового мікрорайону (в районі вулиць Бродівська — Поліська — Текстильна - Збаразька), просп. Злуки №№1-23 (непарний бік), в районі вул. Малишка-Дівоча-Татарська.

Решта мікрорайонів міста будуть з водою.

У середу, 29 квітня, у тій частині міста, де здійснюватимется промивання водопровідних мереж, поступово з’являтиметься вода з підвищеним вмістом хлору, а тому не рекомендована для вживання в питних цілях чи приготування їжі.

Адміністрація КП «Тернопільводоканал» просить вибачення за тимчасові незручності та рекомендує мешканцям тих мікрорайонів, де водопостачання буде припинено, завчасно зробити необхідний запас води.

Comments  

 
#1 Сергій 2015-04-21 10:48
А чому в інших містах не промивають і там завжди є вода,
 

Додати коментар

Новые игры Alawar.