Дата: 19.02.2015.
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Що сказав Порошенко членам РНБО?

on .

Дата: 19.02.2015.


ТОП-цитати Президента України Петра Поршенка 19 лютого під час засідання РНБО у зв'язку з виведенням українських військ з дебальцівського плацдарму.

1. “Сьогодні вам буде запропоновано обговорити питання запрошення в Україну миротворчої місії Організації об'єднаних націй, яка діятиме згідно з мандатом Ради безпеки ООН”.

2. “За моїм дорученням опрацьований проект внесення змін до закону "Про воєнний стан". Він враховує досвід та особливості гібридної війни, яка вже плавно перетікає в повномасштабну, яка у нас вже багато місяців”.

3. “З першої хвилини бойовики, яких підтримує Росія, і російські військові не дотримувались режиму припинення вогню. Основна концентрація обстрілів була на Дебальцівському плацдармі. Кожного дня ми мали переговори, щоб змусити сторони дотримуватись домовленостей”.

4. “Україні був поставлений ультиматум, якщо українські військові хочуть вийти з Дебальцевого — вони мають здати всю зброю росіянам, підняти білий прапор і здатися в полон на милість переможцям”.

Джерело: Телеканал новин “24”

 

Фото

Додати коментар

Новые игры Alawar.

Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією редакції сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.
topnews700@gmail.com