Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

На екзотичному острові тернополянка вийшла заміж

on .

Відома модель з Тернополя Ілона Павлишин - більше не завидна наречена. На Гаваях відбулася шлюбна церемонія. Її обранцем став 41-річний поляк Радослав-Ігор Громак.

24-річна донька тернопільського стоматолога Володимира і телеведучої Оксани Павлишиних, ипускниця Варшавської Академії Цівітас за спеціальністю «Міжнародні стосунки - дипломатія» знає 6 мов і займається модельним бізнесом. Дівчину зі сторінок журналів 41-річний Радослав-Ігор помітив у торговому центрі, пише "20 хвилин".

- Ми фотографувалися в одному з торгових центрів Варшави, а він спостерігав за нами, - розповідає мама нареченої Оксана Павлишин. – Потім я відійшла до крамниці, а він підійшов до Ілони, так і почалися їхні стосунки, які тривали майже 3 роки. Радослав-Ігор – екстравагантний, артистичний, харизматичний, теж пробував себе як модель. Займається фармацевтичним бізнесом.

Виїзну церемонію одруження на Гаваях замовили в одній із турфірм Варшави, подарунок молодятам зробили батьки. Весілля з рідними відгуляють у Польщі, а потім і в Тернополі. 

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.