Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Тернополян просять долучитися до доброї справи (відео)

on .

У Тернополі стартувала акція «Великодня скринька». Її ініціювали працівники благодійного фонду «Карітас». Вони виготовили близько чотирьохсот невеликих паперових коробочок для збору коштів на подарунки одиноким і малозабезпеченим.

 «Великодні скриньки» пропонують всім охочим. Їх необхідно наповнювати добровільними пожертвами протягом всього періоду Великого посту. По завершенні акції за зібрані гроші придбають кошики з великодніми харчами для малозабезпечених та одиноких людей. «Коробочки під назвою «Великодні скриньки можна отримати на всіх парафіях. Суть акції в  тому, що людина в чомусь обмежує себе та віддає зекономлене у скриньку. Це триває упродовж Великого посту. Акція завершиться перед Пасхою. Саме тоді будуть закуплені продуктові набори на малозабезпечених і одиноких людей», – каже керівник  соціального проекту Тернопільського  благодійного фонду «Карітас» Роман Галак, пише "За Збручем".

Акцію «Великодні скриньки» проводять у Тернополі упродовж чотирнадцяти років поспіль. Минулого року таким чином назбирали 15 тисяч гривень. Завдяки цій сумі вдалося допомогти кільком сотням малозабезпечених людей. Долучитися до доброї справи може кожен.

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.