Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Тернополян просять поставити у своїх під'їздах картонні коробки

on .

Дата: 30.04.2015

Прямісінько зараз знайдіть стару картонну коробку, встановіть її біля свого поштового ящика чи де-інде в під'їзді на видному місці та кольоровими фломастерами напишіть на ній виразно “ДЛЯ ВИКОРИСТАНИХ БАТАРЕЙОК”.

Відтак обійдіть усіх мешканців свого будинку та попередьте, аби відтепер не викидали використаних батарейок від ліхтариків, пультів телевізора, електричних колонок та інших приладів у смітник, а кидали їх до цієї коробки. У такий спосіб ви не тільки зробите Тернопіль та його передмістя чистішим, а й безпечнішим для життя.

Бодай у цьому переконана спільнота “Ідея Громади”. У соцмережах вона давно б'є на сполох щодо викидання у смітники використаних елементів живлення. У них, застерігає, містяться важкі метали та їхні сполуки. Тільки одна пальчикова батарейка здатна забруднити важкими металами близько 20 метрів квадратних землі та 400 літрів грунтових вод! Викинувши дві старенькі батарейки з ліхтарика, ви зіпсуєте дві ванни, 8 відер і півтора чайника чистої води! А тепер підрахуйте, скільки батарейок викидаєте у смітник за тиждень, місяць?.. Це ж, виходить, самі шкодите не тільки своєму здоров'ю, а й своїх дітей, вбиваєте природу!  Час зупинитись.

Спитаєте, а що робити із зібраними у коробку батарейками? Несіть її до магазину “Патріот” чи одного з магазинів мережі “Watsons”, або ж на будь-яку заправку “WOG” (вул. Будного, чи 15 Квітня). Звідти їх централізовано передадуть до Львова на фірму “Аргентум”, яка займається утилізацією батарейок.

 

Comments  

 
#4 наталя 2016-04-17 20:44
та є такі сусіди свині, що сміття в пакетах викидають з балкона.а ви кажете батарейки вони будуть в коробочку складати...
 
 
#3 Валентина 2015-05-02 06:10
В нашому під"язді давно вже ще робиться і успішно Але хочу зауважити, що контейнер на батарейки приходиться часто ставити новий так як є люди, яким чомусь просто він заважає і вони його вкидають з поставленого місця в смітник
 
 
#2 Марія Сандуляк 2015-05-01 19:54
порадьте,ще як утилізувати використані енергозберігаюч і лампи та зіпсовані градусники
 
 
#1 Ганна 2015-05-01 07:25
Дуже хороша та потрібна ідея.Тільки невідомо хто візьме на себе таку ініціативу носити все це до магазину.Може і будуть кидати більш свідомі тернополяни,але ,думаю,не у кожному будинку все це будуть виконувати.
 

Додати коментар

Новые игры Alawar.