Уперше за роки незалежності в Тернополі відбудуться комплексні археологічні дослідження.
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

"Уперше за роки незалежності в Тернополі відбудуться комплексні археологічні дослідження"- Леонід Бицюра

on .

Уперше за роки незалежності в Тернополі відбудуться комплексні археологічні дослідження.

За словами заступника міського голови Тернополя Леоніда Бицюри, пов'язана така активність з підготовкою проекту з реконструкції призамкової території в рамках проекту ЄС. Розкопки – це один з етапів. Стартують вони 24 липня.  І не тільки на призамковій території, а й вул. Листопадовій, поруч Катедри, де, за попередніми даними, може розташовуватись підземна церква.

Розкопки здійснюватимуться під керівництвом архітектора, проектанта реконструкції тернопільського замку Юрія Вербовецького, керівника “Подільської археології “ Богдана Строценя  та головного спеціаліста відділу культури, охорони культурної спадщини управління культури ОДА Ярослава Пелехатого.  

  • "Завершти археологічні роботи плануємо до Дня міста.  Сподіваємось на цікаві знахідки, підтвердження найнеймовірніших теорій щодо підземних ходів  та відкриття бастіонів замку"., - зазначає Леонід Олексійович. 

До здійснення розкопок будуть залучені студенти  історичного факультету ТНПУ ім. В. Гнатюка та всі небайдужі до історії міста.

Додати коментар

Новые игры Alawar.

Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією редакції сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.
topnews700@gmail.com