Комунальне підприємство “Тернопільводоканал” нині відзначило 68-річницю від дня заснування.
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

“Тернопільводоканалу” нині - 68 літ!

on .

Комунальне підприємство “Тернопільводоканал” нині відзначило 68-річницю від дня заснування.

За словами директора підприємства Володимира Кузьми, у перші роки після Другої Світової війни тернополяни користувались колонками-качалками. Ними, а також каналізаційними мережами міста, опікувалось управління водоканалізації, що було структурним підрозділом управління житлово-комунального господарства міста. У зв'язку з початком проведення активних робіт з будівництва водопровідно-насосної станції та водопровідної мережі в центрі Тернополя, 5 липня 1949 року виконком міськради ухвалив рішення про ресєтрацію окремого підприємства Контори “Водоканал”. Ця дата й вважається заснування сучасного КП “Тернопільводоканал”. 

За традицією 5 липня у Катедральному соборі відбулась Свята літургія за здоров'я працівників підприємства та ветеранів.  Провадив її о. Сергій.  Він наголосив на важливості нелегкої праці водоканалівців.

Опісля літургії та спільної світлини на згадку, ветерани  навідались на підприємство. Спогади повертали в минуле, і здавалось, що час зупинився, бодай у їхніх пам'яті. Згадували літа, коли замість екскаваторів були копачі, коли їздили фірою, а про таке як комп'ютер тільки мріяли. Згадували людей, які стояли біля витоків підприємства, молились за пам'ять колег, котрі відішйли у вічність... Згадували молодість, ділились досвідом пенсійного віку, досягненями внуків та садово-огородніми рекордами... А ще ...мріяли, мріяли про майбутнє підприємства, котре стало рідною домівкою, колективу, з яким зріднились душею та серцем! 

Що ж ,многая-благая літ тобі, “Тернопільводоканале!”  

Додати коментар

Новые игры Alawar.