Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

У Тернополя з`явився ще один графічний символ (фото, відео)

on .

Уведено в дію спеціальний поштовий штемпель постійної дії з перевідною датою “Файне місто. Тернопіль. 46001”.  

Виготовлено його за пропозицією Тернопільської міської ради та з урахуванням розвитку й популяризації філателії в Україні. Дизайнер — Володимир Окрутний. 

Це вже в нас буде четвертий штемпель, присвячений нашому місту в такому ракурсі”, - зазначив голова обласної організації Асоціації філателістів України Валерій Матвєєв.

“Думаю, цей штемпель стане ще одним символом Файного міста в графічному виразі, адже на ньому зображені всі найзнаковіші символи Тернополя”, - зауважив заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.

Спеціальне погашення художніх конвертів спеціальним поштовим штемпелем постійної дії з перевідною датою “Файне місто. Тернопіль. 46001” відбулось 3 травня у відділенні поштового зв'язку №1. Здійснили його Леонід Бицюра та директор ТД ПАТ “Укрпошта” Василь Юрчишин.


Леонід Олексійович висловив вдячність працівникам ТД ПАТ “Укрпошта” за те, що стали співініціаторами ідеї створення такого штампеля.

Використовуватиметься штемпель для погашення поштової кореспонденції на відідленні поштового зв'язку №1, що на вул. Чорновола. 4.  Тож тепер, кожен мешканець міста, гість, зайшовши сюди, зможе зробити відбиток на згадку про наше Файне місто Тернопіль.

Додати коментар

Новые игры Alawar.