Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Співпраця з флотом - міцна традиція Тернополя

on .

У 2016-му моряки зробили особливий дарунок тернополянам – якір військового корабля.

У такий спосіб вони засвідчили: серця їхні завжди з Тернополем.  А серця тернополян - із моряками.


Традиційно у День народження корвету "Тернопіль" делегація, до складу якої увійшли волонтери та заступник міського голови Леонід Бицюра, рушили з дарунками від громади  до бази Військово-морських сил України в Одесі.

 Наш край ще з початку 90-тих співпрацює з українським флотом, і можливо, саме через це більшість військових кораблів мають назви, пов'язані з Тернопільщиною. Серед них і корвет "Тернопіль".  Саме 16 лютого 2006 року на ньому було урочисто піднято прапор Військово-морських сил України.

  • "З тих пір нас об`єднали братні взаємини, - зазначає Леонід Бицюра. -  Разом ми пройшли і радість, і важкі часи. Ми завжди гордилися своїм кораблем, а він віддавав нам сторицею успішних походів та виконанням завдань. Це був оплот українського духу на флоті.  Цей дух та підтримка громади Тернополя були вкрай важливі в складних умовах початку російської військової агресії. Тоді кожен виявив свою суть. І я вдячний моїм братам, що не підвели наше місто і наш корабель, не зганьбили честі Тернополя, не зрадили присязі".

У 2014-му помічник командира корабля тоді ще капітан-лейтенант Олексій Кирилов передав головні емблеми корвету на тимчасове зберігання Тернополю.  І є всі шанси, що вже найближчим часом на воду зійде новий військовий корабель,  на якому вони будуть встановлені. 

  • "Нам вдалося зберегти екіпаж - основу корабля. Ми закономірно очікуємо відродження імені нашого міста на новому бойовому кораблі. Це буде гідне продовження морської сторінки історії нашої держави і нашого міста", - констатує Леонід Олексійович.

Свій намір відновити назву  міста в новому кораблі, котрий заплановано ввести в склад флоту,  делегація з Тернополя вкотре підтвердила під час візиту на  базу Військово-морських сил України  в Одесі та зустрічі із командувачем ВМС України віце-адміралом Ігорем Воронченком 19 лютого.  

  • "Із командувачем ВМС України віце-адміралом Ігорем Воронченком було обговорено стан готовності нового коробля  "Тернопіль", а також можливість  відвідання  кораблебудівного заводу, на якому він будується", – зауважує заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра. 

Тернопільська делегація ознайомилася з побутом моряків та їх службою, а головне -  передала подарунки й допомогу від громади міста й області. Та найбільшим дарунком для моряків стала увага та пам'ять, міцна дружба, яка пройшла перевірку і часом, і спільними випробуваннями.

Тернопільська делегація та моряки висловлюють щиру подяку громадській спільноті волонтерів "Бункер С", ТОВ "Пивоварня "Опілля",  МЦ ВП Юнеско в Тернопільській області та підприємцю Володимиру Швайці за постійну підтримку.   

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.