Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Тернопіль, ти не перестаєш мене дивувати. Неприємно... (особливі фото)

on .

Поряд з нещодавно відкритим майданчиком на вулиці Валовій у калабані, що утворилась посеред дороги, купалось маля. 

Купалось, у чому мати народила. Ванни приймало майже поряд Головного Управління Національної поліції України в Тернопільській області. Проте жоден полісмен, схоже, цього не помітив, як і ніхто з дорослих поліції не викликав... Хоча мав би, бо картина доволі дивна. Дитя - не циганча. Білявеньке галичиня. А може, його цигани в когось поцупили, аби жебракувало з ними? Чи дитя, може, загубилось?

Й автор посту в групі соцмереж "Підслухано в  Тернополі" також... залишився байдужим. Він лишень сфоткав "єднання малюка з природою". А те, що "єднається" він посеред дороги і може втрапити під колеса, що поряд - люк, схоже, каналізаційний, - байдуже.

Куди поділась горе-матуся дитини, також годі сказати. Не видно й татуся... Зрештою, хтозна, може, все відбувалось під їхнім пильним наглядом, може, у такий спосіб висловити свій протест проти, наприклад, підвищення тарифів на комунальні послуги? Адже тепер, щоб скупати чадо у ванні бодай раз, доведеться викласти кругленьку суму. Ото й вирішили: купатимуть його в калабані, навіщо безкоштовній та ще й підігрітій сонечком водичці пропадати?

Хоча, це може бути й натяк міському голові Тернополя Сергію Надалу, що не заважало б ще, окрім майданчика, встановити для дітлашні хоч малюсінький басейнчик. Не тільки ж їм у фонтанах та калабанях купатись, коли на ванну, басейни та поїздку на море грошей не вистачає, правда?

 А коли серйозно, то боляче. Адже, з такими батьками й такими байдужими містянами наші діти в небезпеці.

 

Comments  

 
#5 zarah-tustra 2017-05-03 22:19
Що ж до "коментаря" "тойво" (#2 тойво, 2016-06-13 19:56: "зато здорове буде"), то він (чи вона), схоже, потребує (без перебільшення) психіатричної допомоги. :(
 
 
#4 zarah-tustra 2017-05-03 21:58
Новина хоча вже й не новина, але більш, ніж вражає - обурює. І які ТУТ можуть бути "чорні" жарти про пАрнографію (леонід 2016-06-13 14:06) чи про майдани-революц ії (ВОВИК 2016-06-13 20:47), коли дитина БЕЗ БУДЬ-ЯКОГО нагляду, а насєлєнію "файного міста" таке "видовище" по-барабану, а дехто, судячи з фото, навіть розважається. Насправді, справа не в тому, що новина вже перестала бути новиною, а в тому, що НІКОГО із дорослих (зокрема, аффтора "міні-фоторепор тажу") ЦЕ не "торкнуло". Мабуть, те місце, де "торкає", атрофувалось.
Після ТАКИХ "розваг" (тобто, БАЙДУЖОСТІ) "файне місто" і таких його пофігістів якось язик не повертається назвати файними.
 
 
#3 ВОВИК 2016-06-13 20:47
от що революції і майдани наробили!! дострибалися, що діти безбатченки по калабанях в найпатріотичніш ому місті бовтаються
 
 
#2 тойво 2016-06-13 19:56
зато здорове буде.
 
 
#1 леонід 2016-06-13 14:06
фу...жах...за таке в штатах автору перепало б за розповсюдження дитячої парнографії...а батьків під суд однозначно і в україні теж
 

Додати коментар

Новые игры Alawar.