Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Нацгвардійці під музику звернулись до містян на Театральній площі (ВІДЕО)

on .

Запрошували до лав Нацгвардії на головній площі міста з оркестром. Таким чином, учора, 9 червня, проводили інформаційно-агітаційну акцію серед тернополян.

Для цього спеціально приїхав військовий оркестр Західного територіального управління Національної гвардії України, що дислокується у Львові. Під керівництвом диригента лейтенанта Романа Вовка музиканти грали просто неба на сходах Драмтаичного театру, збираючи навколо чимало тернополян.

Штат розширили, тому і необхідно набрати нові карди, кажуть нацгвардійці.

Розгорнувши інформаційно-агітаційний майданчик, бійці озповідали про умови військової служби, як відбувається набір, можливі перспективи, словом, усе, що цікавило.

  • Навіть розвіюємо міфи та стереотипи, -  каже Володимир Смаль, командир другого стрілецького взводу другого батальйону міста Тернопіль.Стараємося націлити кожного на те, що Національна Гвардія України не лише елітна структура, як її часто рекламують, а справді покликана захищати кожного українця".

Подібні акції з оркестром уже встигли провести Ужгороді та Рівному. Завітають ще до інших міст України.

Нагадаємо, кількома днями раніше у подібний спосіб агітував вступати на контрактну службу до ЗСУ  й Тернопільський обласний військовий комісаріат.

 Надія Вихристюк, фото та відео авторки.

Додати коментар

Новые игры Alawar.