Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Тернополяни віддадуть шану жертвам Чорнобильської катастрофи

on .

Мітинг-реквієм за ліквідаторами аварії на Чорнобильській атомній електростанції відбудеться 26 квітня о 10:00 годині біля пам’ятника «Жертвам Чорнобильської катастрофи та ядерних випробувань», що у парку «Національного Відродження» у Тернополі.

 

Організацію заходів з вшанування пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи обговорили сьогодні, 19 квітня, на нараді під керівництвом заступниці голови Тернопільської ОДА Світлани Беспоповцевої. Окрім цього присутні окреслили нарахування та виплати матеріальної допомоги постраждалим в області, а також проблеми, з якими їм доводиться зустрічатися, повідомляють на сайті Тернопільської облдержадміністрації .

Заходи зі вшанування жертв Чорнобильської катастрофи відбудуться у всіх районах області. Також у навчальних закладах краю проведуть уроки пам’яті «Пам’ятай Чорнобиль». Так відбудуться і зустрічі з учасниками ліквідації наслідків аварії.

Додати коментар

Новые игры Alawar.

Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією редакції сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.
topnews700@gmail.com