Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Маленьке село на Тернопільщині отримало нагоду стати туристичним і відпустовим центром України

on .

Сільський голова Устя-Зеленого Монастириського району на Тернопільщині, «народноконтролівець» Зеновій Рущак планує створити в селі туристичний центр зі сплаву Дністром, активно працює в цьому напрямку.

 

А нещодавно маленьке Устя-Зелене отримало всі шанси стати ще й відпустовим селом, адже тут віднайшли чудотворну копію образу Белзької Божої Матері та хрест-релікварій.

«Було відомо, що ця ікона зберагалася в нашому храмі Собору Пресвятої Богородиці, але за нез’ясованих обставин зникла. Насправді вона була замальована білою фарбою, тому її не помічали. Тепер образ реставрують у Львові, але експертиза вже засвідчила, що це та сама «втрачена» святиня. Вона має велику сакральну й духовну цінність, датується сімнадцятим століттям, а ризи — вісімнадцятим. Повернуть оновлену ікону до нашої церкви 26 серпня. Тому ми готуємося до відпусту», — каже Зеновій Рущак.

Приготування, за словами Зеновія Степановича, полягають здебільшого в благоустрої села, створенні хоча б мінімальної інфраструктури для прочан, котрі прибудуть у серпні. Сільський голова запевняє: з часом Устя-Зелене має всі шанси стати одним із найвідоміших туристичних і відпустових центрів України.


 

Додати коментар

Новые игры Alawar.