Дата: 05.05.2015
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Владика Нестор нагородив тернопільських волонтерів

on .

Дата: 05.05.2015

Архієпископа Тернопільський, Кременецький та Бучацький Нестор медаллю "За жертовність і любов до України" нагородив 2 травня волонтерів Василя Конько, Едуарда  Хатмулліна, Галину Дерецьку, Віру Небесну.

"Незважаючи на існуючу агітацію, яка постійно переконує, що люди настільки втомилися, що ніхто не хоче допомагати, ми бачимо, що є небайдужі люди, - зазначив. Звертаючись до них. - Нехай їх небагато, але і вони можуть зробити більше, ніж мільйон байдужих. Мені приємно вам щиро подякувати за те все, що ви робите, виконати приємну місію покладену на мене Святійшим Патріархом. Церква заснувала церковну нагороду - медаль "За жертовність і любов до України", якою відзначаються волонтери і ті люди, які найбільше приклалися до захисту української держави, якою я і нагороджу кожного з вас. Натхнення вам, сили та віри".

Того ж дня, як повідомляє прес-служба Тернопільської єпархії УПЦ КП, з благословення владики Нестора , стараннями духовенства єпархії, вірян та волонтерів краю було зібрано та  відправлено для бійців, які зараз перебувають у зоні АТО, чергову партію гуманітарної допомоги. Продукти харчування тривалого зберігання, медикаменти, взуття, маскувальна сітка, покривала, подушки та інші речі будуть передані волонтерською групою «Схід і Захід разом» найближчими днями на схід України.

До слова:

Тернопільська єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату звертається до усіх небайдужих, хто має можливість допомогати у зборі товарів першої необхідності та особистої гігієни, одягу, їжі для бійців в АТО.

Не залишаймо людей, які захищають Україну на самоті, підтримаймо їх, усім чим можемо, додавши їм впевненості, відчуття потрібності, сили, віри та волі до перемоги.

Допомогу потрібно приносити за адресою: вул.Клима Савури 6, Храм Різдва Пресвятої Богородиці, довідки за тел. 0679278742, о.Олексій Головацький


Додати коментар

Новые игры Alawar.