Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Тернополян запрошують до флешмоб-коляди "Україна чекає на тебе!"

on .

У Тернополі 8 січня о 12.30 біля ялинки, що сяє у центральному холі ТРЦ "Подоляни", стартує масова флешмоб-коляда "Україна чекає на тебе!".

 

Присвячений він, як зазначають організатори, українцям, котрих доля з різних причин розкидала по всьому великому Світу. "Хочем, ощоб наші українці за кордоном завжди пам`ятали: "Україна любить їх", "Україна молиться за них", "Україні бракує їх", "Україна чекає на них!", - йдеться в анонсуванні події у соцмережах .

За сценарієм, О 12.30 - всі організатори та учасники збираються біля центрального входу в "Подоляни" (найближчого до "Сільпо") під магазином "Apple" з великим значком "яблучко" для інструктажу та узгоджень останніх деталей флешмобу. Дрес -код - вишиванка під верхнім одягом. Колядка - "Добрий вечір тобі, пане господарю!".

Деталі флеш-мобу у соцмережах.

Організатори зазначають, що все дійство фільмуватиметься із різних точок зали. Відтак буде ствоерно кліп та поширено в соцмережах. 

Прохання: передати вість благу про флеш-моб рідним, близьким та знайомим, аби вони також долучились до дійства і коляда вийшла гучнішою та майсовішою. Тож, створімо свяковий настрій собі і всім нашим українцям, які з різних причин святкують це Різдво на чужині! Повірте, це для них є надважливим.

Додати коментар

Новые игры Alawar.