12.05.2015
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Тернопільські активісти по гарячих слідах розкрили злочин (відео)

on .

12.05.2015

Активістам громадської організація “Скеля” вдалось по гарячих слідах розкрити “масове вбивство риби” на Чортківщині. 

“Вбивця” - орендар ставу у Джуринській Слобідці пан Мізерота був “застуканий” активістами на місці злочину. У тому, що спустив став у нерест нічого поганого не бачить. Не розуміє (чи вдає, що не розуміє), якої шкоди завдав довкіллю та чому створив загрозу для людей, котрі беруть воду з місцевої річки.

У відео є нецензурна лексика, але, коли відверто, іншими словами запаху та вчинку орендаря  не опишеш. Дивіться самі.

 


 

Comments  

 
#3 Ольга Боруг 2015-10-23 02:26
Мізерота добропорядочна і чесна людина. А люди в Джурині привикли красти і все получати задурно. Якби ви менше пили, а більше працювали, то вам би краще жилося і ви б не були такі злі. Я ще такого не бачила, щоб брудом поливати людину, яка платить великі гроші за аренду, запустив малька, за якого також заплатив гроші і працює 24/7 , щоб прогодувати сім'ю і в кінечному результаті має все віддіти тим, хто нічого не робить, а лише п'є? Ви люди взагалі без мозгів? Невже в вашій голові лише самогонка?
 
 
#2 активіст. 2015-05-16 21:49
Мізерота повинен сісти і надовго..він зруйнував усю екосистему навколо става.річка висохла і тим самим гине риба,у кирницях сильно упав рівень води і погіршилася її якість.а іще він самовільно підключився до електромережі з усіма можливими порушеннями техн.безпеки.де влада дивиться..???(м абуть держава йому винна?) декілька тон риби здохлої викинути..це з його слів нормально))..от такий бізнесмен є у джуринській Слобідці.
 
 
#1 оксана 2015-05-13 15:56
зробити те саме з мізеротою.
 

Додати коментар

Новые игры Alawar.